kod rejestracyjny totolotek

Kod sprawdzony dnia 05.12.2021

0 zł 25 złfreebet
1000 zł bonus powitalny
49 zł na mobile

+ 14 % do wygranych

25 zł freebet + 1120 zł od depozytu + 14% do wygranych
ocena
9,5
redakcji
strona główna totolotek

Bez wątpienia Totolotek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku. Jednym z czynników, które mają wpływ na taki stan rzeczy są działania marketingowe podejmowane przez Spółkę. Do tego typu projektów zalicza się wspieranie rodzimej piłki nożnej za sprawą umów sponsoringowych. W 2018 roku kluczową decyzją było podpisanie umowy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej w ramach której Totolotek został tytularnym sponsorem rozgrywek o Puchar Polski. Czy rozpoznawalność idzie w parze z ofertą tego bukmachera ? W naszym artykule dowiesz się wszystkiego na temat kodu bonusowego Totolotek, a także o zawartości serwisu online tego bukmachera.

Rodzaj Bonusu Zawartość pakietu
Totolotek kod rejestracyjny: LEGALNI25
Za rejestrację: Freebet 0 » 25 PLN bez depozytu
Bonus od wpłaty: 100% do 1000 PLN » 1120 PLN
Bonus na urządzenia mobilne: 100% do 49 PLN
Gram Grubo: +14% do wygranych zakładów
VIP Pakiet: Ekskluzywne oferty
Min. wpłata: 1 PLN

Bonus powitalny w Totolotku

totolotek bonus
Promocja powitalna u bukmachera

Nowi użytkownicy bukmachera Totolotek mogą wykorzystać atrakcyjny bonus powitalny przygotowany z myślą o jak najbardziej komfortowym rozpoczęciu gry. Do tego wykorzystując kod promocyjny Totolotek powiększasz ten przywilej aż o 135 zł. Jak to się dzieje ? Standardowy bonus u tego bukmachera wynosi 1000 zł bonusu od depozytu oraz 49 złotych na mobile, natomiast za sprawą kodu rejestracyjnego LEGALNI25 aktywujesz 25 złotych bez depozytu + 1000 zł bonusu od depozytu oraz 49 złotych na mobile. Jeśli zastanawiasz się jakie są wymagania związane z bonusem to już wszystko tłumaczymy. Wyższy bonus nie powoduje, że warunki obrotu się zmieniają – dzięki temu możesz wybrać pieniądze promocyjne na takich samych zasadach jak w przypadku standardowego bonusu. Aby wszystko uczynić przejrzystym postanowiliśmy dokładnie opisać bonusy.

Bonus od depozytu

Główną część promocji dla nowych użytkowników stanowi 100% do 1120 zł. Obecnie nie istnieje wyższa promocyjna związana z kodem promocyjnym Totolotek. Być może zastanawiasz się co oznacza 100% przed podaną sumą bonusu. Nie jest to żaden haczyk i nie jest to skomplikowane, ponieważ tym sposobem zakłady wzajemne informują się jaka część Twojej pierwszej wpłaty zostania zakwalifikowana jako bonus. Jak widzisz w totolotku jest to pełna pula, więc jeśli dokonasz wpłaty w wysokości 1120 zł otrzymasz dokładnie tyle środków bonusowych, jeśli wpłacisz np. 500 zł bukmacher przyzna Ci równowartość, czyli 500 zł. Wspominaliśmy wcześniej o warunkach obrotu i te prezentują się następująco: 3 krotny obrót sumą depozytu i bonusu, minimalny kurs jaki musi znaleźć się na kuponie wynosi z kolei 2.00

Freebet 25 zł 

Kolejną częścią pakietu powitalnego jest zakład bez ryzyka w kwocie 25 zł. Oznacza to, że wybrana przez Ciebie promocja będzie aktywowana podczas stawiania kuponu na wybrane wydarzenie. W przypadku gdy kupon okaże się trafiony otrzymasz kwotę wygranej, natomiast jeśli Ci się nie poszczęści nie tracisz stawki (wspomniane 25 zł) i będziesz mógł za te pieniądze obstawiać ponownie. Oczywiście wypłata środków zgromadzonych na koncie bonusowym za sprawą tej promocji związana jest z wymaganiami stawianymi przez bukmachera. Jeszcze raz podkreślamy, że warunki są dokładnie takie same jak w przypadku standardowego bonusu otrzymywanego bez kodu rejestracyjnego Totolotek. Wypłata bonusowych wygranych wiąże się z koniecznością 3-krotnego obrotu po kursie 2.00.

Rejestracja z kodem bonusowym 

Miejsce na wpisanie kodu promocyjnego Totolotek

Są jedynie dwa sposoby na prawidłowe odebranie wyższego pakietu bonusowego. Jeśli już masz otwartą stronę rejestracyjną wystarczy, że wpiszesz w miejsce kodu promocyjnego LEGALNI25. Drugim sposobem jest rejestracja za sprawą linku i kodu promocyjnego. Dzięki temu będziesz miał pewność, że promocja 25 zł bez depozytu + 100% do 1000 zł + 49 zł na mobile zostanie uruchomiona na Twoim koncie. Polega to na tym, żeby przejść na rejestracyjną stronę bukmachera przez specjalnie przygotowany link promocyjny. Prawidłowo uruchomioną promocję rozpoznasz po tym, że pojawi się stworzona przez zespół Totolotka strona promocyjna. Na niej umieszczone są informacje o wysokości bonusu oraz prostu czterostopniowy tutorial dotyczący rejestracji. Po kliknięciu w przycisk „zarejestruj się” przejdziesz do formularza rejestracyjnego. Od tego momentu wszystko wygląda tak jak podczas standardowej rejestracji. Jedyna różnica polega na tym, że zakłady wzajemne za sprawą linku rejestracyjny zapamiętają Cię jako gracza premiowanego. Oczywiście zalecamy, żeby dla pewności wpisać jeszcze na drugiej stronie kod rejestracyjny Totolotek. To jedyne czynności jakie powinieneś podjąć jeśli chcesz skorzystać z najwyższej promocji. Formularz rejestracyjny jest czteroetapowy. Na pierwszej stronie musisz jedynie dwukrotnie podać e-mail oraz numer telefonu. Później powinieneś zaakceptować oświadczenia, wpisać kod recaptcha i wcisnąć pomarańczowy przycisk „dalej”. Druga strona formularza wymaga od Ciebie podania nazwy użytkownika, hasła, pytania osobistego, odpowiedzi na nie i informacji o tym jak znalazłeś ofertę bukmachera. Ostatnim polem w tej części jest kod rejestracyjny Totolotek i to właśnie w tym miejscu powinieneś wpisać LEGALNI25 jeśli chcesz odebrać najwyższy bonus na rynku. Trzeci krok to wypełnienie danych osobistych, które niezbędne są do założenia konta tymczasowego. Dlaczego nazywa się to konto tymczasowe ? Ponieważ do pełnej rejestracji musisz wysłać skan dowodu tożsamości, ale to możesz zrobić już po wypełnieniu opisywanej, czterostopniowej rejestracji. 

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie mam wpisać kod promocyjny Totolotek ?

Odpowiedź: W składającym się z 4 etapów procesie rejestracji konta miejsce na kod rejestracyjny Totolotek znajduje się na drugiej stronie formularza. Dokładnie jest to ostatnia pozycja w tym formularzu. Musisz być uważnym i nie zapomnieć wpisać kodu LEGALNI25, ponieważ jest możliwe przejście na trzecią stronę formularza bez uzupełnienia pole. Tracisz wówczas możliwość uruchomienia wyższej promocji powitalnej.

Czy skorzystanie z kody bonusowego jest płatne ?

Odpowiedź: Kody rejestracyjne u polskich bukmacherów są bezpłatne. Dokładnie taka sama sytuacja ma miejsce w przypadku prowadzenia konta u bukmachera. Nie ma na świecie płatnych serwisów zakładów wzajemnych. W związku z czym możesz być pewny, że w tej kwestii nie ma żadnych ukrytych kosztów.

Z której promocji mogę skorzystać po wpisaniu kodu promocyjnego LEGALNI25 ?

Odpowiedź: Pakiet powitalny składający się z trzech oddzielnych bonusów jest nieograniczony do jednej promocji. Oznacza to, że po wpisaniu kodu bonusowego przy zakładaniu konta możesz skorzystać z każdej promocji. 

Dlaczego bukmacherzy stosują kody promocyjne ? W jaki sposób im się to opłaca ?.

Odpowiedź: Dla bukmacherów jest to sposób na przyciągnięcie nowych klientów, pozyskanie ich zaufania i wypromowanie swojego produktu. To trzy podstawowe zadania jakie spełniają kody promocyjne i patrząc na inne europejskie rynki zakładów wzajemnych jest to skuteczny pomysł, ponieważ tylko nieliczne serwisy decydują się na nieumieszczanie kodu w swoich formularzach rejestracyjnych.   

Ile razy mogę skorzystać z kodu LEGALNI25?

Odpowiedź: Promocja ograniczona jest właściwie tylko w jednym zakresie. Mianowicie z kodu promocyjnego można skorzystać tylko raz, czyli przy zakładaniu konta. Jedna osoba możne prowadzić tylko jedno konto w serwisach bukmacherskich. Oczywiście możesz polecać kod dalej, ale samemu możesz użyć go tylko jeden raz.

Czy mogę od razu wypłacić środki bonusowe ?

Odpowiedź: Nie ma bukmachera, który bez jakichkolwiek wymagań przyznaje bonusowe pieniądze. Zawsze otrzymujesz szansę na szybką wypłatę, ale najpierw musisz spełnić wymagania jakie stawiają przed Tobą zakłady bukmacherskie. Jak możemy ocenić warunki obrotu w Totolotku w stosunku do konkurencji ? Najogólniej rzecz ujmując nie jest źle. 3-krotny obrót suma depozytu i bonusu i minimalny kurs na poziome 2.00 to na pewno nie są łatwe warunki, ale w polskich zakładach online znajdziemy bardziej wymagające zapisy, więc jak najbardziej są do spełnienia.

Oferta zakładów w Totolotku

Jak przystało na czołowego polskiego bukmachera oferta zakładów w totolotku nie zawodzi. Dział sportowy oferuje blisko 17000 różnego rodzajów zakładów. Typerzy znajdą tu wszystkie najbardziej popularne dyscypliny sportowe wraz z najbardziej obleganymi rozgrywkami ligowymi. 

 • piłka nożna
 • Tenis
 • Hokej
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Boks
 • Baseball
 • Rugby
 • Futbol australijski
 • Żużel
 • Futsal
 • Mma
 • Kolarstwo
 • Krykiet

To niektóre z tych najcześciej wybieranych przez użytkowników. Oprócz tego dostępne są zakłady sezonowe, w których typować możemy przed rozpoczęciem sezonów piłkarskich mistrzów kraju, czy też zdobywców wszelkich nagród w sportowych podsumowaniach roku. W osobnym miejscu umieszczono zakłady związane z wyborami samorządowymi, parlamentarnymi, europejskimi i prezydenckimi nie tylko w Polsce, ale też w innych częściach świata. Osoby lubiące trochę większe ryzyko mają możliwość obstawienia kursów wybranych walut. Z kolei w kategorii rynek zakładów znajdziemy najciekawsze zdarzenia na kuponach, które wiążą się z przewidywaniem najbliższej przyszłości. E-sportom nie poświęcono osobnej kategorii jak ma to miejsce u konkurentów, ale można tu znaleźć również najważniejsze rynki związane z Counter Strike Global Offensive, League of Legends czy też World of Warcraft. 

Zakłady na żywo

Totolotek obecny jest również w kluczowej dla wieku typerów dziedzinie, czyli w zakładach live. Wartym odnotowania jest z pewnością live match tracker, który swoją szczegółowością wyróżnia się na tle innych polskich bukmacherów. Świetna wizualizacja wydarzeń meczowych i szeroki zakres dostępnych statystyk powodują, że Totolotek miałby poważny argument w ściąganiu użytkowników, którzy stawiają kupony w czasie rzeczywistym. No właśnie, napisaliśmy „miałby”, ponieważ zdecydowanie brakuje streamingu online. Rywalizacja o typerów jest na tyle zacięta, że bez tej funkcjonalności totolotek traci wielu potencjalnych graczy. A jak już jesteśmy w temacie obstawianie live to…

Aplikacja mobilna Totolotek

Musimy połączyć obstawianie na żywo z aplikacją mobilną, ponieważ są to tematy w ostatnich latach bardzo ze sobą skorelowane. Zazwyczaj zdarzenia na żywo otwieramy w czasie trwającego spotkania i najczęściej do stawiania kuponów wykorzystywane są aplikacje mobilne. Teraz przechodzimy do sedna. Totolotek posiada aplikację zarówno na Android jak i iOS, ale na przykład średnia ocena w sklepie AppStore wynosi jedynie 1,7/5 i właśnie w dziedzinie zakładów live zbiera w komentarzach najbardziej surowe oceny. Dlatego ograniczymy się do stwierdzenia, że ten bukmacher ma jeszcze wiele do poprawy w przypadku aplikacji. W zakresie aplikacji zdecydowanie lepiej wypada FORTUNA i jeśli dużo zakładów stawiasz za pomocą smartfona to polecalibyśmy wykorzystać kod promocyjny FORTUNA.

Metody płatności w Totolotku

To kolejna działka, w której prosi się o więcej. W chwili obecnej te zakłady wzajemne online dysponują pięcioma metodami wpłat oraz dwiema metodami wypłat. Aby dokonać depozytu należy zalogować się na swoje konto, wejść w zakładkę moje konto, która znajduje się w prawym górnym rogu, a następnie wybrać opcję wpłata w dalszej kolejności postępując zgodnie z instrukcjami wybranego systemu płatności. 

Użytkownik ma do wyboru następujące platformy płatnicze: Przelewy24, dotpay, mastercard i visa (dostępne przez dotpay) oraz blik. Zadziwiający jest fakt, że minimalna kwota wpłaty wynosi 22 złote. Plusem jednak jest fakt, że kwota zasilenia pojawia się na Twoim koncie już po minucie i że bank ani bukmacher nie pobierają przy tej okazji żadnej prowizji.

Wypłaty działają w podobny sposób, ale możesz być rozczarowany, ponieważ zajmują więcej czasu. Możesz skorzystać z platformy przelewy24 oraz dotpay. Minimalna kwota transakcji to 5 zł, ale już czas potrzebny do pełnej realizacji przelewu na Twoje konto może wynieść nawet 24 h, a w ekstremalnych przypadkach nawet 7 dni.

Obsługa klienta Totolotek

Wybierając opcję Punkt Obsługi Klienta zostaniesz przeniesiony na specjalną podstronę, na której masz możliwość wyboru trzech sposobów komunikacji z bukmacherem. Pierwszą z nich jest czat i oczywiście jest to najczęściej wybierana opcja. Z doświadczenia możemy powiedzieć, że konsultanci Totolotek działają sprawnie i znają się na rzeczy. Drugi sposób to FAQ podzielony na 4 kategorie: bonus, moje konto, odpowiedzialna gra i zakłady. Ostatnią opcją jest e-mail, którego możesz wysłać bezpośrednio ze strony punktu obsługi klienta. Wystarczy, że podasz swoje imię, nazwisko i adres, na który chcesz otrzymać odpowiedź. 

Podsumowanie i ocena.

Totolotek jest stosunkowo młodym bukmacherem, więc wciąż szuka nowych użytkowników. Dla graczy to najlepsza możliwość do skorzystania z promocji powitalnych, ponieważ bukmacherowi zależy na przyciągnięciu jak największej liczby typerów. Początek funkcjonowania serwisów bukmacherskich to zazwyczaj świetna okazja do wypróbowania oferty tym bardziej, że akurat u tego bukmachera masz jeszcze ciekawie skonstruowany program lojalnościowy. My zachęcamy przede wszystkim do dołączenia do gry na specjalnych zasadach za sprawą kodu promocyjnego Totolotek, ponieważ wpisując w odpowiednie pole podczas rejestracji hasła EKSTRAVIP otrzymasz bonus wyższy od standardowego co przy obecnym poziomie może przynieść niezłą zabawę na samym starcie. Totolotek ma jeszcze klika rzeczy do poprawy w niektórych aspektach funkcjonowania serwisu, ale wierzymy, że akurat ta ekipa będzie stale się rozwijać i w przyszłości zobaczymy porządną aplikację bukmacherską i nieco lepsze zakłady na żywo.


Kupon ważny do:
31.12.2021
 • Zostało 27 dni
 • Pozostało kuponów: 72
 • Czas rejestracji: 3 minuty
Ocena redakcji
9,5

O bukmacherze

Przejdź do strony bukmachera
Na rynku online od czerwiec 2019
Pomoc techniczna 9/10
Jakość serwisu 7/10
Strona mobilna 6/10
Oferta zakładów 9/10
Kursy 9/10
Promocje 9/10
Metody płatności 8/10
Ocena użytkowników
4,4 (218 ocen)