kod promocyjny totalbet

Kod sprawdzony dnia 19.01.2022

10 zł25 zł freebet
100% do 5000zł bonus powitalny

25 zł freebet + 100% do 5000 zł bonus powitalny
ocena
9,1
redakcji

Totalbet wielu kojarzy z związku z zaangażowaniem w promowanie produktu znanego komentatora piłkarskiego Andrzeja Twarowskiego. Mimo, że bukmacher jest jednym z najkrócej funkcjonujących na polskim rynku to zyskał wielu lojalnych użytkowników. Naszym zdaniem dzieje się tak za sprawą bardzo dobrej oferty bonusowej i świetnych kursów bukmacherskich. Jesteśmy przekonani, że serwis tego bukmachera warty jest wzięcia pod uwagę przez typerów między innymi za sprawą kodu promocyjnego Totalbet, który uruchamia najwyższy pakiet na rynku. 

Rodzaj bonusu Zawartość pakietu
Totalbet Kod Promocyjny: LEGALNIVIP
Darmowy zakład: 25 PLN freebet na start
Bonus od wpłaty: 100% do 5000 PLN
TOTALbonus: 30% do wygranej
Cashout: Wcześniejsza wypłata wygranych
Minimalna wpłata: 1 PLN

100% do 5000 PLN w Totalbet na start

totalbet kod promocyjny
Bonus powitalny w Totalbet

Promocja od pierwszego depozytu to popularny bonus w środowisku bukmacherskim i stosowany przez zakłady wzajemne online na całym świecie. Nie mogło go więc zabraknąć również na stronie totalbet. Wysokość premii przyznanej przez bukmachera zależy w tym przypadku od kwoty Twojej pierwszej wpłaty i maksymalnie może wynieść 5000 zł. Co ciekawe kwota od jakiej totalbet zalicza depozyt do promocji to jedynie 1 zł. Zwracamy na to uwagę przede wszystkim ze względu na fakt, że niektórzy użytkownicy robią na samym starcie przelewy próbne i jeśli pierwszy przelew na konto bukmacherskie w Totalbet wyniesie 1 zł wówczas otrzymają jedynie 1 zł bonusu. Dlatego rekomendujemy, żeby pierwsza wpłata była jak najwyższa. Jak wygląda w praktyce doładowanie i czego możemy się spodziewać. Wytłumaczmy to na liczbach. 100% do 5000 zł oznacza, że wpłacając 100 zł otrzymasz 100 zł od bukmachera, wpłacając 300 zł otrzymasz 300 zł od bukmachera itd. Natomiast wpłacając np. 600 zł otrzymasz maksymalną kwotę promocji czyli 5000 zł. Niestety nie obyło się bez warunków regulaminowych wypłaty w promocji BONUS 5000. Bukmacher wysoko stawia poprzeczkę i wymaga 6 krotnego obrotu kuponem AKO z minimalnym kursem 2.00. Ważną informację jest również fakt, że bonus ograniczony jest terminowo tzn. masz 60 dni od momentu przyznania bonusu – podkreślamy – nie od dnia założenia konta jak ma to miejsce w konkurencyjnych zakładach bukmacherskich. Po tym terminie niewykorzystane środki podlegają wyzerowaniu.  

Zakład bez ryzyka 25 zł

totalbet bonus
freebet na start

Freebet w wysokosci 25 zł to ekstra kasa, która pojawi się na Twoim koncie bukmacherskim w zamian za to, że zarejestrowałeś się z kodem LEGALNIVIP. Co to jest freebet bez depozytu ? Najprościej wytłumaczyć to w ten sposób, że jest to zakład bez ryzyka, który nie wymaga od Ciebie wpłaty pieniędzy. Wytłumaczymy na przykładzie: rejestrujesz się zgodnie z instrukcją, którą zamieszczamy poniżej, następnie logujesz się na nowo-utworzone konto Twoim profilu bonusowym czeka na Ciebie 25 zł. Możesz za te pieniądze obstawić wybrane wydarzenie. Jeśli typ okaże się zwycięski to bukmacher rozliczy go jako poprawny, więc pieniądze z wygranej powędrują na Twoje konto. Natomiast przy braku szczęścia nic nie tracisz, bo przecież grałeś nie za swoje środki. Oczywiście wypłata środków wiąże się z określonymi wymaganiami, ale na szczęście nie są one wygórowane. Totalbet wymaga od użytkowników tylko jednokrotnego obrotu na dowolne zakłady (solo lubako) z minimalnym kursem 2.00. Pamiętaj o tym, że w nadzorowanych przez ministerstwo finansów zakładach bukmacherskich online pobierany jest podatek w wysokości 12%, więc jeśli postawisz 25 zł na wydarzenie z kursem równym 2,00 możliwa wygrana wyniesie wówczas 50,40, czyli 3,60 zł automatycznie zostanie rozliczone przez bukmachera jako podatek. Niestety taka procedura obowiązuje w każdych legalnych zakładach online. 

Kasomania 2.0

Absolutny hit jeśli chodzi o akcje promocyjne w polskich serwisach bukmacherskich. Na Loterię Kasomania przeznaczono aż 550 000 zł pulę nagród. Losowanie nagród o wartości 25 zł odbywa się codziennie, losowanie nagród o wartości 1000 zł co piątek, 2000 zł ostatniego dnia miesiąca, a do tego specjalne transze w wybrane przez bukmachera dni. Zdobycie losu zależy od Twojej aktywności w serwisie, aby otrzymać srebrny lot musisz zagrać zakład za 10 żł lub wielokrotność tej kwoty tzn.że zawarcie zakładu za 35 zł to 3 szanse loteryjne, zakład za 123 zł to 12 szans itd. Innym typem losu jest los złoty, który otrzymasz jeśli zagrasz na łączną kwotę 250 zł w trakcje jednego dnia promocji. Jeśli spełnisz wymagania złotego losu to zostanie on automatycznie zakwalifikowany, czyli nie możesz uzyskać 25 losów srebrnych i 1 złotego. Losowanie odbywa się codziennie o godzinie 14:00.

Cashout

totalbet cashout
Cash-out dla użytkowników Totalbet

Być może cashout ciężko zaliczyć do klasycznych promocji, ale jednak jest to funkcja na tyle istotna, że naszym zdaniem trzeba ją umieścić właśnie w tej sekcji. Co oznacza cashout ? Pozwala Ci on zamknąć kupon przed zakończeniem meczu, a nawet podczas jego trwania. Dzięki temu możesz uzyskać np. Niepełną wygraną. Kiedy to się przydaje ? Wyobraź sobie kupon wielozdarzeniowy, w którym wchodzą Ci wszystkie wyniki, ale w trwającym spotkaniu obstawiona przez Ciebie drużyna otrzymuje czerwoną kartkę przy wyniku 1:0. Szanse na utrzymanie się takiego wyniku maleją, a Ty stajesz przez zagrożeniem utraty potencjalnej wygranej z całego kuponu. Jednak w tym momencie otrzymujesz od bukmachera propozycję. Możesz wypłacić niepełną wygraną. Warto zaznaczyć, że z funkcji cashout możesz również skorzystać przed rozpoczęciem spotkania. Oczywiście wygrana będzie nieco niższa niż pierwotna, ale nie ryzykujesz utraty całej kasy jeśli ostatni mecz Ci nie wejdzie. Propozycję cashout uruchamiasz przyciskiem „sprawdź cashout”, który widoczny jest z lewej strony stawki (zakładka „moje konto” -> kupony).

Inne promocje

Dwa bonusy z oferty powitalnej i kasomania to nie jedyne atrakcje, które czekają na nowych użytkowników na stronie totalbetu. Bez problemu znajdziesz tu akcję bezpieczny zakład, która „naprawia” zepsute kupony. Jeśli jedno zdarzenia z 10 zdarzeniowego kuponu okaże się nietrafione bukmacher zwróci Ci stawkę zakładu. Co więcej nie musisz sam ubiegać się o dopisanie do tej promocji, ponieważ uruchamiana jest ona automatycznie na wszystkich kuponach spełniające wymagania promocji: czyli minimalna stawka 10 zł, min kurs pojedynczego zdarzenia 1,20, minimalna liczba zdarzeń 10. 

Bukmacher przygotował też niespodziankę dla fanów obstawiania sportów wirtualnych. Działa to na tej zasadzie, że im więcej zdarzeń umieścisz na kuponie tym większe będą Twoje wygrane, ponieważ bukmacher dolicza do nich zaproponowany przez siebie procent. Przy trzech zdarzeniach jest to 5%, przy czterech 10%, natomiast przy 10 aż 40%. 

Nie zabrakło tu również innych promocji na zakłady wielozdarzeniowe, a także specjalnych akcji związanych z wybranymi rozgrywkami. Ambasador marki Andrzej Twarowski znany jest przede wszystkim jako wielki fan angielskiej Premier League i miłośnicy tej ligi mogą czasami brać udział w promocjach, w których Totalbet oddaje stawkę zakładu na mecze najwyższej klasy rozgrywkowej na Wyspach Brytyjskich.

Rejestracja konta w Totalbet

totalbet rejestracja
Formularz rejestracyjny

Założenie konta w Totalbet zajmuje dosłownie chwilę i nie jest skomplikowane. Mimo wszystko zdecydowaliśmy się w tym artykule przeprowadzić Cię przez cały proces, żebyś nie pominął pola kod promocyjny Totalbet i poprawnie zarejestrował konto tak, aby odebrać najwyższe dostępne promocje. Wejdź na stronę główną bukmachera, kliknij w przycisk „załóż konto” znajdujący się w prawej górnej części ekranu, następnie również po prawej stronie wysunie się krótki formularz rejestracyjny. Uzupełnij go o dane wymagane na tym etapie przez bukmachera, czyli o nazwę użytkownika, e-mail, hasło (dwa razy musisz wpisać dokładnie takie samo hasło), pytanie pomocnicze, które służyć Ci będzie w awaryjnych sytuacjach, odpowiedź na to pytanie. W tej kolumnie znajdziesz kluczowe w punktu widzenia promocji pole, czyli kod promocyjny. Uzupełnij o podany przez nas kod bonusowy LEGALNIVIP. Drugą kolumną wymagającą wypełniania w procesie zakładania konta jest kolumna z danymi osobowymi. Wpisz tutaj imię, nazwisko, narodowość, podaj numer PESEL oraz datę urodzenia. Konta nie założysz jeśli nie zaznaczysz dwóch oświadczeń wymaganych ze względu na obowiązujące w polsce prawo. Pierwsze z nich dotyczy potwierdzenia zapoznania się z regulaminem zakładów i zgodę na politykę prywatności, drugie oświadczenie dotyczy potwierdzenia ukończenia pełnoletności oraz zadeklarowania, że środki, które wpłacisz na swoje konto nie będą pochodzić z nielegalnych źródeł. Jednym słowem, że nie będziesz prał tzw. brudnych pieniędzy w zakładach bukmacherskich online. Tego typu oświadczenia są na porządku dziennym u wszystkich legalnych bukmacherów. 

Drugi sposób, który uruchamia promocje to aktywacja linku promocyjnego przyznanego przez Totalbet. Poprawny link zauważysz błyskawicznie, ponieważ po kliknięciu w niego (na naszej stronie znajdziesz go w przycisku „zarejestruj się”) przejdziesz na specjalną stronę startową totalbet. Znajduje się na niej ambasador marki – Andrzej Twarowski oraz informacja o promocjach aktywowanych za sprawą kodu rejestracyjnego Totalbet, czyli freebet 15 zł oraz bonus powitalny 100% do 5000 zł. Najedź na biały przycisk „załóż konto” (zamieni się on w zielone barwy) a następnie przejdziesz na identyczny formularz rejestracyjny jak opisywany kilka linijek wcześniej. 

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie mam wpisać kod promocyjny Totalbet ?

Odpowiedź: Na pierwsza stronie panelu rejestracyjnego w jego lewa kolumna w ostatnim wierszu umieszczone jest miejsce na kod promocyjny LEGALNIVIP. Uzupełnienie pola lub skorzystanie z linku promocyjnego kończy się aktywacją najwyższej promocji dla nowych klientów. 

Czy skorzystanie z kody bonusowego jest płatne ?

Odpowiedź: Na żadnym etapie nie zostanie pobrana od Ciebie jakakolwiek opłata. Korzystanie z zakładów bukmacherskich online w Polsce jest całkowicie darmowe i nigdy nie wiąże się z opłatami. Tym bardziej w przypadku użycia kodu promocyjnego oprócz aktywacji promocji nie poniesiesz żadnych opłat.

Z której promocji mogę skorzystać po wpisaniu kodu promocyjnego LEGALNIVIP ?

Odpowiedź: Skorzystanie z jednego bonusu nie wyklucza skorzystania z drugiego i na odwrót. Jednym słowem na Twoim koncie aktywowane są dwie promocje i z obu będziesz miał możliwość skorzystać. 

Dlaczego bukmacherzy stosują kody promocyjne ? W jaki sposób im się to opłaca ?.

Odpowiedź: Wszystko ze względu na rywalizację o użytkowników, którzy będą korzystali z serwisu w miarę regularnie, czyli użytkowników lojalnych. Totalbet jest jedną z najmłodszych stażem firm bukmacherskich w Polsce i rejestracja z kodem bonusowym Totalbet zwiększa szanse na pozyskanie graczy, którzy zechcą częściej korzystać z serwisu. Tym bardziej, że to nie jedyne atrakcyjne promocje dostępne na stronie tego bukmachera

Ile razy mogę skorzystać z kodu EKSTRAVIP ?

Odpowiedź: Z kodu możesz skorzystać tylko raz – przy zakładaniu konta w serwisie Totalbet. Jeśli zapomnisz tego zrobić to szansa na bonus przepadnie bezpowrotnie. Oczywiście jeśli nie zrobiłeś tego Ty zawsze możesz podzielić się informacją o tej promocji ze znajomymi, ponieważ kod nie jest generowany indywidualnie i przeznaczony jest dla wszystkich pełnoletnich graczy.

Czy mogę od razu wypłacić środki bonusowe ?

Odpowiedź: Nie, najpierw musisz spełnić wymagania regulaminowe. Na szczęście w przypadku freebetu 15 zł nie należą one do trudnych, jednak musisz liczyć się z tym, że bonus od wpłaty ma dość wyśrubowane warunki. Zacznijmy jednak od tego, że tego typu obwarowania są naturalne i występują w każdych internetowych zakładach wzajemnych. Tym samym władze bukmachera zabezpieczają się przed nieuczciwymi graczami, którzy rejestrowaliby się w serwisie jedynie w celu odbioru bonusu. Przyznasz, że jednokrotny obrót na kuponie solo lub ako z minimalnym kursem 2.00 to nie jest najcięższa bariera jaką może postawić bukmacher, a tak wyglądają wymagania związane z freebetem. Wiele trudniejsze zadanie czeka graczy z przypadku chęci wypłaty promocji od depozytu, tutaj trzeba będzie obrócić 6-krotnie kupon ako z minimalnym kursem 2.00. Na wykonanie tego masz 60 dni od dnia aktywacji promocji.

Oferta zakładów w Totalbet

Pisząc o ofercie Totalbet nie możemy nie wspomnieć o kursach jakie wystawione są na tej stronie. Już na stronie głównej widoczna jest zakładka „najwyższe kursy”, w których bukmacher porównuje kursy swoje oraz konkurencji. O ile często zdarza się tak, że bukmacherzy szczycą się najwyższymi kursami i porównując wybierają niektóre wydarzenia, które zamazują rzeczywisty stan rzeczy, o tyle w przypadku Totalbetu możemy potwierdzić, że to właśnie na tej stronie można znaleźć jedne z najwyższych kursów. Kilkukrotnie robiliśmy cykliczne badania najpopularniejszych rozgrywek w różnych dyscyplinach i oferta Totalbetu zazwyczaj plasowała się w pierwszej trójce, czyli była jedną z najkorzystniejszych z punktu widzenia gracza (badania polegało na sprawdzaniu marży bukmacherskiej – im wyższa tym gorsze kursy).

Wracając do głównego wątku to znajdziesz tu oferty na:

– Piłka nożna

 • Tenis
 • Hokej
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Siatkówka
 • Piłka Ręczna
 • Hokej
 • MMA
 • Bowls
 • Darts
 • Call of duty
 • Counter Strike
 • Dota 2
 • League of legends
 • Overwatch
 • Starcraft
 • Rainbow six siege
 • King of glory
 • Baseball
 • Boks
 • Waterpolo
 • Tenis stołowy
 • Rugby
 • Regaty
 • Biathlon

Osobna sekcja poświęcona jest zakładom wirtualnym. W ich ramach masz możliwość wyboru wirtualnej ligi piłki nożnej, rozgrywek pucharowych piłki kopanej, wyścigów psów, koni, żużla i motocykli.

Zakłady na żywo

Kategoria zakładów na żywo na pewno nie należy do najlepszych na polskim rynku. W tym przypadku Totalbet zapewnił minimalny standard, czyli dość dobrze wykonany live match tracker z informacją o najważniejszych zdarzeniach meczowych w postaci grafiki. Użytkownicy mogą również sprawdzić aktualne statystyki. Skłamalibyśmy gdybyśmy powiedzieli, że ta część rzuca nas na kolana, ale to nie możemy narzekać, po poza trzema bukmacherami: FORTUNA, STS i forBET oferta zakładów live wszędzie wygląda bardzo podobnie. Jedynym wyjątkiem jest Totolotek, który ma innowacyjny live match tracker, istnieje również aktywne pole z kodem promocyjnym Totolotek, w którym bonus jest wyższy o 125 zł od standardu. Mamy nadzieję, że nas dobrze zrozumiecie: to dobrze wykonana zakładka i nie ma większych wad. Czegoś czego nam brakuje to po prostu stream online z niektórych wydarzeń.

Aplikacja mobilna Totalbet

Jeśli jesteś nowym bukmacherem to musisz wejść na rynek z pełną ofertą mobile i totalbet bardzo dobrze o tym wie, ponieważ zapewnia użytkownikom aplikację na iOS oraz na Android. Oczywiście jest tam dostęp do wszystkich funkcjonalności podstawowej strony internetowej, czyli bonusy zapewnione za sprawą kodu promocyjnego Totalbet, pełna oferta zakładów, szybkie płatności, match tracker i statystyki. O wyniku meczu, zamknięciu kuponu i najnowszych newsach dowiesz się dzięki powiadomieniom push jeśli tylko zdecydujesz się je włączyć.

Metody płatności

Nie można zarzucić niczego metodom płatności dostępnym w tym serwisie. Co więcej oferta jest ponadstandardowa, ponieważ zapewnia natychmiastowe transakcje oraz brak opłat i prowizji. Wśród metod znajdziesz PayU, DotPay, Przelewy24, Blik, paysafecard, masterpass i visa. Jednak prawdziwą perełką jest Pay Express, która zapewnia błyskawiczne wypłaty (do 8 minut na koncie). Do tego możesz skorzystać z tej funkcjonalności 7 dni w tygodniu w godzinach 7-23

Obsługa klienta

Okno czatu dostępne jest przez cały czas na stronie (zielony okrąg z logiem) po kliknięciu w ten symbol natychmiastowo otworzy się okno rozmowy z konsultantem. Na duży plus zasługuje funkcja umożliwiająca dodanie załącznika. Czat dostępny jest 7 dni w tygodniu w godzinach 9-23

Podsumowanie i ocena

Nie mamy wątpliwości, że klika elementów na tej stronie powoduje, że ofertą Totalbet należy do czołówki. Kasomania, Cash-out czy też promocje zapewnione dzięki kodowi promocyjnemu Totalbet to powody, dla których warto stać się użytkownikiem Totalbetu.


Kupon ważny do:
31.01.2022
 • Zostało 12 dni
 • Pozostało kuponów: 34
 • Czas rejestracji: 5 minut
Ocena redakcji
9,1

O bukmacherze

Przejdź do strony bukmachera
Na rynku online od marzec 2018
Pomoc techniczna 9/10
Jakość serwisu 9/10
Strona mobilna 8/10
Oferta zakładów 8/10
Kursy 8/10
Promocje 7/10
Metody płatności 8/10
Ocena użytkowników
4,4 (34 ocen)