kod promocyjny fortuna

Kod sprawdzony dnia 05.12.2021

20 zł bez depozytu
100 zł130 zł zakład bez ryzyka
1000 zł bonus od wpłaty

20 zł bez depozytu + 130 zł zakład bez ryzyka + 1000 zł bonus od wpłaty
ocena
9,3
redakcji

FORTUNA to obecnie druga pod względem przychodu i wielkości firma bukmacherska w Polsce, a wiemy że aspiracje ma jeszcze większe. Nie powinien więc zaskakiwać fakt, że jedną z akcji mających na celu pozyskanie jak największej liczby nowych użytkowników jest rejestracja z kodem promocyjnym FORTUNA. Za sprawą specjalnej promocji zaczynasz przygodę z zakładami bukmacherskimi z wyższym od standardowego bonusem. W poniższym artykule sprawdzamy jak wygląda ta specjalna oferta, odpowiemy na pytania jakie mogą się pojawić w trakcje lektury, a także ocenimy poszczególne fragmenty oferty.

Rodzaj Bonusu Zawartość pakietu
Fortuna Kod Promocyjny: Sprawdź Kod
Za rejestrację: 20 PLN bez depozytu na start
Zakład bez ryzyka: Zwrot do 100 PLN 130 PLN
Bonus od wpłaty: 100% do 1000 PLN
Happy Hours: Wygrane powiększane o 14%
Early Cashout: Wcześniejsza wypłata wyganych
Min. wplata: 1 PLN

Oferta powitalna z kodem promocyjnym Fortuna

Specjalny pakiet przygotowany jest dla wszystkich użytkowników, którzy uzupełnią w formularzu rejestracyjnym pole z kodem. Za jego sprawą aktywowane są promocje wyższe od standardowych, więc czas sprawdzić poszczególne części pakietu.

fortuna kod promocyjny
bonusy na start w fortunie

100% do 1000 PLN FORTUNA

100% do 1000 złotych na start to pierwsza część pakietu promocyjnego, która czeka na nowych użytkowników wykorzystujących kod bonusowy FORTUNA. Ta cześć promocji dotyczy pierwszej dokonanej przez Ciebie wpłaty na Twoje konto w serwisie zakładów wzajemnych online – FORTUNA. Wysokość promocji zależy od dokonanej przez Ciebie inicjalnej wpłaty, a maksymalnie możesz w ten sposób otrzymać 1000 zł. Tym samym np. wpłacając 100 zł otrzymasz 100 zł bonusu na zakłady, wpłacając 500 zł otrzymasz 500 zł bonusu na zakładu i tak aż do 1000 zł. Zgodnie z zasadami określonymi przez organizatora, czyli firmę FORTUNA właśnie 1000 zł jest maksymalną wysokością tego bonusu, więc jeśli za pierwszym razem wpłacisz więcej np. 1200 złotych to i tak otrzymasz 1000 zł. Oczywiście jak u każdego bukmachera w Polsce i na świecie wypłata bonusu związana jest wymaganiami regulaminowymi. W przypadku bonusu od depozytu FORTUNA wymaga od nowych użytkowników czterokrotnego obrotu kuponem AKO z minimum 3 typami na kuponie i minimalnym kursem zdarzenia 1.9. Nie będziemy czarować – to są dość wysoko postawione wymagania, ale jednocześnie są bardzo podobne do tych, które stosuje konkurencja. Nie możesz zapominać o jeszcze jednym zapisie, mianowicie na obrót bonusem mam 60 dni od dnia założenia konta. 

Zakład bez ryzyka 130 zł

O ile bonus od depozytu jest największą nominalnie częścią pakietu powitalnego, o tyle najbardziej atrakcyjną naszym zdaniem jest zakład bez ryzyka w wysokości 130 zł. Na pewno zgodzą się z nami stali typerzy, że na stronach bukmacherów rzadko można spotkać tak wysoki freebet. Chcemy zaznaczyć, że w związku z pobieranym przez państwo 12% podatkiem od stawki zakładu trzeba umiejętnie postawić kupon tak, żeby w pełni wykorzystać szansę jaką daje ta promocja. My oczywiście wytłumaczymy jak to zrobić. Zakład bez ryzyka to tego typu zakład, w którym w pewnym sensie nie przegrywasz. Oznacza to, że jeśli Twój kupon okaże się wygrany to bukmacher rozliczy go w pełni, natomiast ewentualne niepowodzenie nie wiąże się ze stratą części postawionych środków. Ta część związana jest właśnie z obowiązującym w Polsce prawem, którego spółki związane z zakładami bukmacherskimi muszą się trzymać. Mianowicie każdy Twój kupon postawiony w legalnych zakładach bukmacherskich wiąże się z 12% podatkiem, który muszą odprowadzić bukmacherzy. Tak więc stawiając przykładowo 100 zł tak naprawdę grasz za 88 zł. Podobnie rzecz ma się w przypadku tej promocji. FORTUNA przyznaje 130 zł bonusu i liczy się od od nieopodatkowanej kwoty, więc żeby w pełni wykorzystać bonus wykorzystując zakład bez ryzyka powinieneś zagrać za 148 zł. Wówczas podatek będzie wynosił 17,76 zł i to będzie kwota jaką stracisz jeśli nie uda Ci się trafić z przewidywaniem. Za pozostałą część środków będziesz mógł dalej obstawiać. Promocja ograniczona jest czasowo. Masz 10 dni, licząc od momentu założenia konta na zawarcie dowolnego zakładów z wyłączeniem Sportów Wirtualnych na wykorzystaniu.

Bonus bez depozytu 20 zł

Założenie darmowego konta z wykorzystaniem kodu promocyjnego FORTUNAVIP dopisuje Ci również punkty w programie Fortuna Klub Plus. To o tyle znaczący fakt, że za samą rejestrację otrzymujesz 2800 punktów FKP, a taka liczba wystarczy, żeby postawić darmowy zakład. Wystarczy, że po ukończonej rejestracji zalogujesz się na stronie, przejdziesz do sklepu fortuny i wymienisz punkty gracza na bonus bez depozytu o wartości 20 PLN. Jest tylko jedna rzecz, o której musisz pamiętać – na wykorzystanie przyznanych środków masz jedynie 7 dni. W tym czasie należy znaleźć odpowiedni zakład i postawić na niego kupon. 

Rejestracja konta w FORTUNIE

fortuna rejestracja
formularz rejestracyjny

Od jakiegoś czasu w serwisie FORTUNA możemy przejść przez proces rejestracji konta naprawdę szybko. Nie tak dawno założenie konta u polskich legalnych bukmacherów mogło odstraszać liczbą czynności jakie użytkownik musiał wykonać i nierzadko proces ten zajmował nawet do 10 minut co skutkowało stratą wielu nowych graczy. Jednak wprowadzenie skróconej rejestracji rozwiązało ten problem i dziś dołączenie do grona społeczności FORTUNA jest banalnie proste. Jednak w tym akapicie będziemy zwracać szczególną uwagę na wypełnienie jednego pola, które pozwoli Ci skorzystać z pakiety promocyjnego FORTUNAVIP, oczywiście mamy na myśli pole kod promocyjny FORTUNA. Są dwa sposoby przejścia do serwisu rejerstracyjnego tego bukmachera, z czego drugi wydaje się być bardziej niezawodny. Pierwszy to oczywiście wpisanie w wyszukiwarkę efortuna.pl i kliknięcie w prawym górnym rogu przycisku rejestacja. Drugi, który rekomendujemy ze względów aktywacji pakiety powitalnego polega na przejściu do strony za sprawą linku promocyjnego umieszczonego na naszej stronie (w przycisku załóż konto). Na czym polega różnica ? Przede wszystkim na tym, że w drugim przypadku pole kod promocyjny jest automatycznie wypełnione dzięki temu masz pewność, że bonus od depozytu 100% do 1000 zł, zakład bez ryzyka 130 zł i 20 złotych bonusu bez depozytu zostaną uruchomione na Twoim koncie. Tak czy inaczej jest to pole niezbędne jeśli chcesz skorzystać z najwyższych promocji. Pozostałe pola, których uzupełnienia wymaga bukmacher to: imię, nazwisko, pseudonim (chodzi oczywiście o login), hasło, kod pin (sprawdzany przy stawianiu kuponów stacjonarnie), adres e-mail, telefon komórkowy, data urodzenia, PESEL (standardowa procedura potwierdzająca twoją tożsamość i pełnoletność), obywatelstwo, kod pocztowy i miasto, adres korespondencyjny, państwo i województwo. Musisz jeszcze potwierdzić, że w zakładach bukmacherskich nie będziesz prał brudnych pieniędzy. W tym miejscu kolejny raz przypominamy o uzupełnieniu pola kod promocyjny o kod FORTUNAVIP. Do przejścia na kolejną stronę wystarczy zaznaczenia zgód: chcę otrzymać bonus powitalnt, oświadczenie, że ukończyłeś 18 lat, wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Po tym wszystkim możesz kliknąć w żółty przycisk zarejestruj. Kolejnymi krokami są weryfikacja i aktywacja. Do aktywowania wszystkich funkcjonalności konta potrzebny Ci będzie skan dowodu osobistego bądź paszportu. To standardowa procedura, która występuje we wszystkich legalnych zakładach bukmacherskich online. Jej celem jest potwierdzenie Twojej tożsamości i wymagana jest przez przepisy przygotowane przez ministerstwo finansów. Po pełnej aktywacji będziesz mógł korzystać ze wszystkich dogodności serwisu w tym z tych, które przyznane Ci zostaną za sprawą pakietu FORTUNAVIP.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie mam wpisać kod promocyjny FORTUNA ?

Odpowiedź: Pierwsza strona formularza rejestracyjnego, a dokładniej ostatni wiersz w prawej kolumnie to miejsce, w którzy powinieneś uzupełnić kod. Najlepiej o podany na naszej stronie, bo tylko on zapewnia najwyższy pakiet.

Czy skorzystanie z kody bonusowego jest płatne ?

Odpowiedź: W odróżnieniu od kont bankowych konta bukmacherskie nie mają w sobie ukrytych kosztów. Założenie i prowadzenie konta w zakładach wzajemnych online jest całkowicie darmowe i nie zdarzyła się jeszcze tama sytuacja, żeby jakikolwiek bukmacher zabierał pieniądze odłożone przez Ciebie na koncie. Oczywiście rejestracja z kodem bonusowym fortuna również nie wiąże się żadnymi kosztami. 

Z której promocji mogę skorzystać po wpisaniu kodu promocyjnego FORTUNAVIP ?

Odpowiedź: Promocja nie jest ograniczona do wyboru jednego bonusu. Po aktywacji konta możesz skorzystać ze wszystkich trzech części pakietu. Jedynym ograniczeniem jest czas jaki masz na zagranie. W przypadku bonusu bez depozytu oraz freebetu masz na to 7 dni, a w przypadku 100% do 1000 zł regulamin bukmachera mówi o 60 dniach.

Dlaczego bukmacherzy stosują kody promocyjne ? W jaki sposób im się to opłaca ?.

Odpowiedź: w celu zwiększania liczby użytkowników korzystających ze strony. Dzięki wyższym promocjom na start istnieje szansa, że staniesz się stałym klientem tego bukmachera. Do tego dochodzi pakiet związany z punktami lojalnościowymi Fortuna Klub Plus co dodatkowo może wzmocnić Twoją więź. Jak widzimy po danych z rynku taka strategia jest skuteczna, bo FORTUNA jako jeden z niewielu bukmacherów operujących na naszym rynku zwiększył swój udział. Warto odnotować w tym miejscu wynik forBET, który stał się czwartym bukmacherem pod względem liczby użytkowników w Polsce. Duża w tym zasługa kodu promocyjnego forBET.

Ile razy mogę skorzystać z kodu EKSTRAVIP ?

Odpowiedź: Promocja przypisana jest tylko dla jednego gracza, co oznacza, że praktycznie możesz skorzystać z bonusu jeden raz. Oczywiście w dalszym ciągu możesz podzielić się informacją o kodzie bonusowym ze znajomymi, którzy również mogą skorzystać z promocji FORTUNAVIP. Jednak wszystko obarczone jest zasadą jeden użytkownik – jeden kod.

Czy mogę od razu wypłacić środki bonusowe ?

Odpowiedź: Musisz liczyć się z tym, że każdy bukmacher zabezpiecza się zapisami regulaminowymi związanymi z wypłatą środków bonusowych. Nie licz więc na to, że potym jak wpłacisz 1000 zł i otrzymasz kolejne 1000 zł od FORTUNY na zakłady to od razu te drugie będziesz mógł wypłacić. Bukmacher wymaga, żeby postawić środki promocyjne na zakłady. Dopiero po spełnieniu tych warunków będziesz mógł przelać kasę na swoje konto i ją wypłacić. Przyznacie chyba, że to zresztą zdrowe podejście, bo w przeciwnym wypadku pojawiłoby się wiele osób, które założyłyby konto, wybrały pieniądze i więcej nie byłoby po nich śladu na stronie. W celu uniknięcia takiej sytuacji wymagania nałożone przez FORTUNĘ to: kupon AKO z minimum 3 typami i minimalnym kursem zdarzenia 1.9 w przypadku 100% do 1000 złotych. Pozostałe promocje mają banalne wymagania: 1 krotny obrót bez wymogu kursowego. 

Oferta zakładów w FORTUNIE

Fortuna to ścisła czołówka jeśli chodzi o polskich bukmacherów online, więc nikogo nie zaskakuje fakt, że oferta serwisu stoi na wysokim poziomie. Użytkownik otrzymuje szeroki dostęp do wszelkich rozgrywek. Tak więc znajdziemy tu takie rynki jak:

– Piłka nożna

 • Tenis
 • Hokej
 • Koszykówka
 • Siatkówka
 • Piłka Ręczna
 • Hokej
 • MMA
 • Curling
 • Baseball
 • Boks
 • Esport
 • F1
 • Futbol Amerykański
 • Futbol Australijski
 • Futsal
 • Golf
 • Kolarstwo
 • Krykiet
 • Lacrosse
 • Lotki
 • Motocykle
 • Piłka plażowa
 • Rajdy
 • Rugby
 • Squash
 • Szachy
 • Tenis stołowy
 • Zakłady związane z wynikami politycznymi
 • Zakłady na programy i seriale rozrywkowe
 • Specjalne zakłady (Np. Czy Rober Lewandowski dostanie złotą piłkę/czy zostanie królem strzelców)
 • Na przewidywanie przyszłości (np. obstawianie daty prywatnego lotu w kosmos)

Osobną sekcję zajmują zakłady na wirtualne rozgrywki sportowe. W ich ramach gracz może obstawić i obserwować symulacje meczów. Zaletą tego typu zakładów jest ich ciągłość. Symulowane mecze rozgrywane są co 5 minut, więc stawiać kupony można praktycznie non stop przez 24 h. W ofercie wirtualnych sportów znajdziemy: piłkę nożną, wyścigi konne, wyścigi psów, samochody, żużel i tenis. 

Zakłady na żywo

Kolejną część oferty stanowią zakłady na żywo, które odgrywają znaczącą rolę w ocenie każdej strony bukmacherskiej. Pod tym względem bukmacher wygląda bardzo dobrze. Pierwszą i jedną z najbardziej istotnych funkcjonalności serwisu jest dostęp do streamingów. Wśród dostępnych rozgrywek znajdziesz spotkania La Liga, Serie A, rywalizacji tenisistów czy też hokejową ligę NHL. Oczywiście tego typu usługa jest całkowicie darmowa, ale żeby w pełni z niej korzystać musisz być zarejestrowany, zalogowany i mieć wpłacony przynajmniej pierwszy depozyt. Oprócz transmisji online możesz śledzić przebieg rywalizacji za pomocą live match trackera. Trzecią funkcjonalnością, która usprawnia stawianie kuponów jest zestaw statystyk podłączony do niektórych meczów. Szczególnie w zakładach związanych z pojedynkami tenisa ziemnego to udogodnienie jest niezwykle pomocne w przygotowaniu wartościowego kuponu.

Aplikacja mobilna FORTUNA

Wysoko oceniana częścią oferty jest aplikacja mobilna FORTUNA. Najlepiej widoczne to jest w sklepie App store, w którym spośród wszystkich ocenianych aplikacji bukmacherskich to właśnie ta FORTUNY zdobyła największą przychylność fanów. User experience produktu mobilnego jest naprawdę przyjazdy, a do tego wszystkie najważniejsze elementy ze strony na komputery osobiste zostały przeniesione dla użytkowników mobile. Mówimy to między innymi o ofercie obstawiania na żywo, bo opisywane przez nas streamy online znajdziemy również w aplikacji. Inny istotny fragment to możliwość czatu online z innymi użytkownikami. Wymienianie spostrzeżeń z innymi użytkownikami serwisu fortuny w czasie trwania transmisji live przynosi czasami wiele zaskakujących rozwiązań. Developerzy bukmachera nie zapomnieli umieścić powiadomień push, więc będziesz informowany o rozstrzygnięciach na bieżąco. Aplikacja dostępna jest na wszystkich najważniejszych systemach operacyjnych: iOS, Android. Oprócz tego przygotowano specjalną wersję web dla Windows Phone.

Metody płatności w FORTUNIE

Wiele badań wskazuje na to, że sekcja metody płatności wpływa na to co użytkownicy sądzą o danym bukmacherze. Doładować konto możesz tutaj na kilka sposobów: za pomocą karty płatniczej, blika, gotówką w punkcie, kartą płatniczą w punkcie oraz przez przelew bankowy za pomocą platform PayU i tpay.com. Szczerze mówiąc jest to najbardziej standardowy pakiet występujący w legalnych polskich zakładach bukmacherskich online.Żadna z wymienionych metod nie jest płatna, więc nie musisz obawiać się prowizji czy też ukrytych kosztów tego typu transakcji. Pełna kwota wpłaty pojawi się na Twoim koncie niezwłocznie, więc od razu będziesz mógł zawrzeć zakład.

Nieco inaczej wygląda kwestia wypłat. Wypłata wygranej możliwa jest tylko przez przelew bankowy na konto podane podczas rejestracji. O ile sama procedura jest błyskawiczna, o tyle w zależności w jakich godzinach zlecisz wypłatę zależeć będzie, o kiedy pieniądze pojawią się na Twoim koncie. Jeśli będziesz chciał przelać środki z konta bukmacherskiego na konto bankowe do godziny 10:00 w dniu roboczym pieniądze pojawią się na Twoim koncie jeszcze tego samego dnia. Natomiast wszelkie zlecenia wypłaty złożone po godzinie 12:00 zrealizowane zostaną dopiero w następnym dniu roboczym. Kładziemy nacisk na to, żebyś pamiętał o dniach roboczych, ponieważ jeśli złożysz dyspozycję przelewu w sobotę to pieniądze na Twoje konto wpłyną dopiero w poniedziałek. 

Obsługa klienta FORTUNA

Pod tym względem nie powinieneś być rozczarowany bukmacherem fortuna. W serwisie dostępny jest czat online z konsultantem. Jednak zwracamy uwagę na to, że niektórym użytkownikom sprawia kłopot zlokalizowanie go na stronie. W związku z tym podpowiadamy, że znajduje się on w lewej części strony startowej pod rynkami zakładów. Gracze FORTUNY otrzymują pełen pakiet wsparcia: ABC gracza, w których wyjaśniono wszystkie typy zakładów, zakładkę z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, a także formularz kontaktowy jeśli chcemy wysłać dłużąszą wiadomość do bukmachera. 

Podsumowanie i ocena

Miejsce w czołówce legalnych bukmacherów nie jest przypadkiem. Serwis FORTUNY jest jednym z najlepszych w Polsce i skutkuje to wzrostem liczby użytkowników. Nie bez znaczenia pozostaje bonus otrzymywany za sprawą kody promocyjnego FORTUNA. Wpisując FORTUNAVIP w formularzu rejestracyjnym na Twoje konto bonusowe może wpłynąć najwyższy pakiet powitalny.


Kupon ważny do:
31.12.2021
 • Zostało 27 dni
 • Pozostało kuponów: 78
 • Czas rejestracji: 3
Ocena redakcji
9,3

O bukmacherze

Przejdź do strony bukmachera
Na rynku online od styczeń 2012
Pomoc techniczna 9/10
Jakość serwisu 9/10
Strona mobilna 9/10
Oferta zakładów 9/10
Kursy 10/10
Promocje 10/10
Metody płatności 9/10
Ocena użytkowników
4,4 (383 ocen)