kod promocyjny forbet

Kod sprawdzony dnia 19.01.2022

0 zł100 zł bez ryzyka
do 2000zł mistrzowski start
100 zł (50 zł + 50 zł ) freebet

100 zł bez ryzyka + 2000 zł na start + 100 zł freebet
ocena
9,3
redakcji

Bukmacher forBET rozpoczął swoją działalność na polskim rynku w 2016 roku, a mimo to już zdążył sporo namieszać. Duża w tym zasługa wysokich kursów i bogatej oferty. Nie bez znaczenia wydaje się być również atrakcyjny bonus powitalny, którego wartość możemy dodatkowo zwiększyć dzięki specjalnym kodom promocyjnym forBET. Jeżeli zastanawiasz się nad założeniem konta u tego bukmachera, to polecamy zapoznać się z naszym artykułem, dzięki któremu dowiesz się czy forBET rzeczywiście zasługuje na uwagę.

Pakiet powitalny z kodem promocyjnym forbet

Rodzaj Bonusu Zawartość pakietu
forBET Kod Promocyjny: FORBETVIP
Zakład bez ryzyka: 100 PLN bez depozytu
Bonus od wpłaty: 1-sza 100% do 1000 PLN
2-ga 75% do 500 PLN
3-cia 50% do 500 PLN
Freebet VIP: 100 PLN extra bonus (50 zł + 50 zł)
Cashout: Rozstrzygnij zakład wcześniej
Min. wpłata: 1 PLN

Na początek dowiedzmy się co mogą zyskać nowi użytkownicy tego bukmachera. Sprawdzimy również co dostaniemy za skorzystanie z kodów promocyjnych forBET i w jaki sposób uruchomić tę promocję.

Patrząc na wartość bonusu powitalnego, możemy bez zastanowienia stwierdzić, że w przypadku oferty na start forBET stawia przede wszystkim na jej wysokość. 2200 PLN na pierwszy rzut oka może wydawać się jedną z najlepszych tego typu ofert na rynku. Czy tak rzeczywiście jest?

Dodatkowe 200 PLN z kodem

Wartość bonusu powitalnego będziesz mógł zwiększyć, jeśli podczas rejestracji podasz nasz ekskluzywny kod „FORBETVIP”. Uprawni Cię on do zyskania dodatkowych 100 PLN, które będziesz mógł wykorzystać na grę. Ale to nie wszystko jeśli po rejestracji musisz dokonasz depozytu o wartości co najmniej 100 PLN zyskasz jeszcze jedno 100 PLN. W tym przypadku bonus rozbity jest na dwa doładowania po 50 zł. Pierwsze zostaje przyznane po wpłacie, natomiast drugie otrzymasz po obróceniu środkami bonusowymi. Wymagania obrotowe do spełnienia to 4x bonus po kursie minimalny 1,30 w przypadku pierwszych 50 PLN i 4x bonus po kursie 2,0 i przy drugich 50 PLN.

Bonus 2000 PLN „Mistrzowski start”

Bonus mistrzowski start to tak naprawdę aż trzy bonusy za pierwsze trzy doładowania konta. Premia od pierwszej wpłaty wynosi 100% do 1000 zł, oznacza to, że wpłacając do 1000 zł na swoje konto w serwisie otrzymasz od bukmachera 1000 zł w środkach bonusowych. Pamiętaj, że minimalna kwota od jakiej przyznawana jest promocja wynosi 100 zł. Druga wpłata to 75% do 500 zł, w tym przypadku oznacza to, że jeśli chcesz uzyskać maksymalną kwotę powinieneś wpłacić 667 zł i tym sposobem otrzymasz od bukmachera 500 zł, natomiast promocja przy trzeciej wpłacie wynosi 50% do 1000 zł.

Co dość oczywiste, środki w ramach tej promocji nie będą od razu dostępne do wypłaty. Jak to zwykle bywa w przypadku ofert na start, przed możliwością wypłaty trzeba je uprzednio obrócić. forBET wymaga byśmy najpierw obrócili depozytem 1x po kursie 2,0 lub wyższym kuponami SOLO lub KOMBI w celu aktywacji bonusu. Następnie, żeby go wypłacić, będziemy musieli obrócić nim jeszcze 4x za pomocą kuponów z trzema zdarzeniami o kursie 1,30 lub wyższym. Od momentu przyznania nam bonusu, mamy na to 30 dni.

Bonus urodzinowy dla aktywnych graczy

forBET dba o swoich aktywnych klientów. Żeby móc skorzystać z promocji urodzinowej wystarczy, że w okresie trzech poprzedzających miesięcy wpłacisz minimum 100 PLN na konto gracza i dokonasz tą sumą jednokrotnego obrotu. Żeby móc wypłacić ten bonus należy dokonać nim obrotu x2 po kursie 2,0 lub większym w ciągu 14 dni od momentu przyznania. Z promocji tej można skorzystać jedynie raz do roku w dniu swoich urodzin i nie wymaga ona wpisywania kodu promocyjnego.

forBET – rejestracja krok po kroku

Zakładanie konta u bukmachera forBET nie jest na szczęście skomplikowaną czynnością. Ażeby rozpocząć ten proces, należy wejść na stronę serwisu iforbet.pl i kliknąć w odnośnik „REJESTRACJA”, który znajduje się w prawej-górnej części ekranu. Naszym oczom ukaże się formularz rejestracyjny.

W pierwszym oknie formularza musimy podać nasze dane do logowania, a dokładniej:

– nasz adres e-mail;       
– nazwę użytkownika;   
– hasło.

Po uzupełnieniu formularza musimy jeszcze zaznaczyć wymagane checkbox’y, z pomocą których wyrażamy zgodę na przetwarzanie danych i potwierdzamy, że zapoznaliśmy się z regulaminem i polityką prywatności tego bukmachera. Nie należy zapomnieć o wyrażeniu chęci do skorzystania na bonusie powitalnym. Jest to pole wymagane, jeśli chcemy skorzystać z kodów promocyjnych LVBET. Na koniec klikamy w przycisk „Dalej”.

W drugim kroku rejestracji mamy za zadanie podanie następujących danych:

– obywatelstwo;        
– imię i nazwisko;     
– numer telefonu komórkowego;   
– nasz pełen adres korespondencyjny;   
– walutę (domyślnie są to PLN-y);            

Po uzupełnieniu tych danych pozostaje nam kliknąć w odnośnik „Dalej”, który przekieruje nas do ostatniej strony formularza.     

forbet rejestracja
formularz rejestracyjny forBET

W tym miejscu musimy podać naszą pełną datę urodzenia, a także przesłać w formie elektronicznej dokumenty niezbędne do weryfikacji podanych przez nas danych. Mowa tu o skanie naszego dokumentu tożsamości – może to być ważny dowód osobisty albo paszport. Musimy również podać numer konta na jakie będziemy wypłacać nasze wygrane. UWAGA: konto musi być zarejestrowane nazwisko zarejestrowanego gracza. Kolejną ważną rzeczą jest podanie kodu bonusowego LVBET, dzięki któremu będziemy mogli zwiększyć wartość bonusu powitalnego, a także podać źródło, z którego bierzemy środki na zakłady. To ostatnie wymagane jest ustawowo. Gdy już uzupełnimy wszystkie pola i podamy wszystkie wymagane dane, pozostaje nam kliknąć w baner „Zarejestruj się”, a następnie potwierdzić rejestrację poprzez kliknięcie w przesłany na nasz adres mailowy link weryfikacyjny. Gratulujemy! Właśnie stałeś się pełnoprawnym klientem serwisu forBET!

Często zadawane pytania

Ile razy mogę skorzystać z bonusu powitalnego forBET?

Odpowiedź: Jak sama nazwa wskazuje, bonus powitalny przeznaczony jest dla użytkowników, którzy właśnie założyli konto u buka, więc każdy gracz może skorzystać z niego tylko jeden raz. To samo tyczy się kodów promocyjnych forBET.

Chcę założyć konto u innego buka. Czy podanie kodu promocyjnego „FORBETVIP” da mi jakieś dodatkowe korzyści?

Odpowiedź: Niestety nie. Kod „FORBETVIP” jest przeznaczony wyłącznie dla graczy rejestrujących konto u bukmachera forBET. Nie powinieneś się jednak martwić – w naszym serwisie znajdziesz również kody do rejestracji u innych operatorów, na których możesz także sporo zyskać.

Czy za skorzystanie z kodów bonusowych muszę coś płacić?

Odpowiedź: W żadnym wypadku! Kody promocyjne nie wiążą się z żadnymi innymi zobowiązaniami i nie wymagają od graczy żadnych opłat. Wystarczy, że podasz je podczas rejestracji i będziesz mógł cieszyć się z dodatkowych korzyści!

Czy środki z bonusu powitalnego będę mógł od razu wypłacić?

Odpowiedź: Niestety nie. To byłoby zbyt piękne. Przyznanymi środkami bonusowymi należy najpierw obrócić. W przypadku promocji na start forBET trzeba najpierw obrócić 1x depozytem po kursie 2,0 w celu aktywacji bonusu, a następnie wykonać czterokrotny obrót bonusem, również po kursie 2,0. Z kolei środkami przyznanymi za kod promocyjny forBET należy obrócić 4x po kursie 1,3 (pierwsza transza bonusu) i 2,0 (druga transza).

Co jeszcze mogę zyskać dzięki rejestracji z kodem promocyjnym forBET?

Odpowiedź: Dodatkowo możesz zyskać bonus bez depozytu o wartości 10 PLN. Pozwoli Ci on sprawdzić możliwości bukmachera zanim zdecydujesz się wpłacić pieniądze na swoje konto gracza. Bonus ten również podlega obrotowi x4 po kursie 2,0.

Oferta w forBET – esport

Osobny akapit zdecydowaliśmy się poświęcić ofercie e-sportowej w forBET. Motywowała nas głównie popularność tej najdynamiczniej rozwijającej się dyscypliny sportu. Czy testowanemu bukowi udało się w tym wypadku stanąć na wysokości zadania? Wydaje nam się, że tak.                

forBET, w przeciwieństwie do wielu młodych buków, potraktował rozgrywki w komputerowe sieciówki jako całość, gromadząc je pod odnośnikiem „e-sport”. Po kliknięciu w ten link naszym oczom ukaże się menu, a w nim tytuły, takie jak Counter Strike, League of Legends, Defence of the Ancient 2, Hearthstone, NBA 2K, Overwatch, Rainbow Six, Rocket League, StarCraft 2 I StarCraft 2: Broodwar. Jest więc naprawdę nieźle, a dodatkowy plus dla tego buka należy się za to, że w jego ofercie znajdziemy praktycznie wszystkie większe turnieje w gry wymienione powyżej. Na szczególne wyróżnienie zasługuje lista rozgrywek CS: GO, która obejmuje turnieje rozgrywane na całym świecie.

Ponadto, wydarzenia e-sportowe w serwisie forBET posiadają dużą liczbę rynków, a do tego zyskujemy dostęp do naprawdę niezłych statystyk, a także możliwość typowania wielu wydarzeń na żywo. Pozostaje pochwalić tego buka za dobre podejście do tej dyscypliny i liczyć, że na tym nie poprzestanie.

aplikacja mobilna forBET

Kolejnym istotnym punktem naszego testu jest dostęp do serwisu z poziomu urządzenia mobilnego. W dzisiejszych czasach jest to kwestia niezwykle istotna, gdyż coraz więcej osób wybiera właśnie ten sposób obstawiania zakładów. Sprawdźmy więc jak tym razem zaprezentował się forBET.

forbet aplikacja
oferta bukmachera

Najważniejszym punktem oferty mobile tego buka jest aplikacja na smartfony i tablety. Musimy przyznać, że spodobały nam się jej możliwości. Przede wszystkim, zarówno app’ka jak i serwis mobilny tego buka pod przeglądarki posiada jedną ogromną zaletę, której nie ma serwis na urządzenia stacjonarne – mowa tu o funkcji cash out. Mimo iż nieco dziwi nas taka polityka, to samą obecność funkcji należy zaliczyć na plus. Szkoda tylko, że nie istnieją, póki co kody promocyjne forBET skierowanie wyłącznie do użytkowników wersji mobilnej serwisu. Poza tym, aplikacja forBET daje możliwość typowania zakładów przedmeczowych, live, a nawet sportów wirtualnych. Do ciekawych funkcji zaliczyć należy na pewno szybkie płatności, match tracker oraz możliwość oglądania transmisji meczowych na żywo. Niestety spotkań dostępnych w tej ostatniej funkcji jest raczej niewiele. Warto zauważyć, że z aplikacji forBET i wersji przeglądarkowej strony możemy stawiać zakłady za gotówkę jak i za środki bonusowe, również te z kodów promocyjnych forBET.

Warto również zwrócić uwagę na fakt, że aplikacja mobilna znacznie różni się od wersji na przeglądarki mobilne, a obydwie wersje prezentują się zupełnie inaczej niż wersja na PC. App’ka dostępna jest pod urządzenia z systemami iOS i Android, a przeglądarkowa wersja mobilna świetnie radzi sobie również na telefonach i tabletach z systemem Windows Phone.

Informacja o metodach płatności 

Kolejny paragraf poświęcimy na dostępne metody płatności. Na wstępie chcieliśmy przypomnieć, że środki za bonus powitalny i kody promocyjne forBET będą dostępne do wypłaty dopiero po wykonaniu obrotu, a środki z konta bonusowego nie są możliwe do bezpośredniego przelania na konto bankowe gracza. Wracając do metod wpłat i wypłat – mały plus należy się temu bukowi już na wstępie za sam fakt, że wszystkie opcje składania depozytu w jego serwisie są bezprowizyjne, a do tego są na ogół realizowane bardzo szybko. Wśród dostępnych metod płatności znajdziemy:         

– PayU;
– Dotpay;          
– tpay.com.       

Chociaż na pierwszy rzut oka wydaje się to niewiele, to gdy bliżej przyjrzymy podanym opcjombliżej, okaże się, że wachlarz możliwości jest naprawdę szeroki i powinien usatysfakcjonować zdecydowaną większość użytkowników. Gracze zyskują do dyspozycji przelewy ekspresowe, kody BLIK, karty VISA i MasterCard, czy vouchery Paysafecard. Zabrakło nam jednak popularnych portfeli elektronicznych, takich jak Skrill czy Neteller. Przydałby się również bezpośredni dostęp do banków. Mimo to i tak nie jest najgorzej.

Znacznie słabiej jest w przypadku wypłaty środków. Użytkownicy forBET mają do dyspozycji jedynie tradycyjny przelew, który księgowość tego buka wykonuje tylko raz dziennie, w dodatku wyłącznie w dni robocze. Nie ma więc póki co możliwości przelewów błyskawicznych na konto bankowe  gracza, takich jakie oferują chociażby STS czy LVBET.

Zakłady live

Co ciekawe, środków z bonusu powitalnego i kodów promocyjnych forBET nie musimy przeznaczać wyłącznie w formie pre-match. Zakłady na żywo, zakłady live, zakłady in-play – niezależnie od tego jak je nazwiemy zrewolucjonizowały rynek. Pojawienie się możliwości typowania meczów na żywo, z duchem gry, były istnym kamieniem milowym w świecie zakładów bukmacherskich online. Obecnie cieszą się one sporą popularnością również wśród graczy w naszym kraju, więc każdy szanujący się legalny polski bukmacher powinien tę funkcję posiadać. Oczywiście iforBET również ma ją w swojej ofercie.

Wśród dostępnych sportw ów ofercie forBET znajdziemy oczywiście dyscypliny popularne w naszym kraju, takie jak piłka nożna, koszykówka, hokej na lodzie, tenis, piłka ręczna i siatkówka. To jednak nie wszystko – w ofercie in-play dostępne są również tenis stołowy, baseball, rugby, futsal, żużel czy badminton. Uwagę zwraca również niezwykle bogata oferta wydarzeń e-sportowych, w tym mecze CS: GO, LoL czy DoTA. Pełną listę wydarzeń będziemy mogli zawsze sprawdzić w kalendarzu spotkań i transmisji wideo. Te ostatnie to kolejna duża zaleta serwisu forBET, jednak w dalszym ciągu wymaga ona dopracowania, gdyż występują częste problemy z lagami, a planowane transmisje często w ostatniej chwili wypadają z kalendarza…

Niemniej, zakłady live u tego buka zasługują na dużą uwagę, tym bardziej, że możemy typować je za środki bonusowe, również te z kodów promocyjnych. Oferta forBET po raz kolejny wypada więc bardzo korzystnie!

obsługa klienta

Ostatnim punktem naszej recenzji jest obsługa klienta. Spodobały nam się godziny pracy konsultantów – są oni dostępni przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 24:00, co jest jednym z lepszych wyników na polskim rynku. Klienci forBET zyskują możliwość dwóch form kontaktu z pracownikami biura obsługi – e-mail i czat na żywo. Ponadto dostępny jest dział FAQ, który jednak nie do końca przypadł nam do gustu – był po prostu zbyt ograniczony.

Testując tę opcję w forBET zadawaliśmy pytania na temat limitów w przypadku zakładów na wysokie stawki, maksymalnych wygranych, bonusów powitalnych, a także kodów promocyjnych. Pracownicy forBET w większości przypadków byli w stanie udzielić nam na nie odpowiedzi, jednak czasami informacje nam przekazywane wydawały się nieco zbyt zdawkowe i często ograniczały się do podsyłania odnośników do FAQ. Nie byliśmy z tego faktu do końca zadowoleniu

Niemniej, nasze ogólne wrażenia z tej opcji w forBET były dość pozytywne. Przypadły nam do gustu długie godziny pracy i krótkie czasy oczekiwania (max. 30 sekund). Mimo to liczyliśmy na nieco większą interakcję z osobami po drugiej stronie ekranu.

Podsumowanie i ocena bukmachera Forbet

Jaka jest więc nasza ostateczna opinia na temat tego buka? Czy forBET spełnił nasze oczekiwania? Czy wysoki bonus powitalny i dodatkowe 100 PLN za kody promocyjne są w stanie zatuszować drobne niedociągnięcia? Wydaje nam się, że tak i ten młody bukmacher może okazać się świetną alternatywą dla większych graczy na polskim rynku. Jednak rywalizacja – szczególnie z Totolotkiem jest bardzo zacięta. Najlepiej pokazuje to kod rejestracyjny Totolotek, który zapewnie 125 zł więcej niż przy standardowej rejestracji.

Do głównych zalet tego buka zaliczyć trzeba na pewno naprawdę niezłe wersje mobilne serwisu (zarówno przeglądarkową jak i aplikację), bardzo dobre zakłady live, świetną ofertę e-sportową, a także możliwość oglądania transmisji live. Te ostatnie wymagają jeszcze co prawda dopracowania, jednak sam fakt wprowadzenia tej funkcji zaliczamy na bardzo duży plus. Przydałoby się również wzbogacić metody wpłaty i wypłaty środków, a także poprawić nieco pracę konsultantów.

Mimo kilku wad, forBET uznajemy za bardzo dobrego buka z atrakcyjnym bonusem na start i kilkoma bardzo fajnymi funkcjami. Duże słowa uznania należą się również za jedną z najlepszych promocji za kody bonusowe, co czyni forBET jeszcze ciekawszą opcją dla potencjalnych klientów!


Kupon ważny do:
31.01.2022
  • Zostało 12 dni
  • Pozostało kuponów: 53
  • Czas rejestracji: 7 minut
Ocena redakcji
9,3

O bukmacherze

Przejdź do strony bukmachera
Na rynku online od maj 2019
Pomoc techniczna 9/10
Jakość serwisu 8/10
Strona mobilna 7/10
Oferta zakładów 9/10
Kursy 10/10
Promocje 7/10
Metody płatności 8/10
Ocena użytkowników
4,4 (123 ocen)