kod promocyjny BetFan

zakład100 złbez ryzyka

Mega pakiet 3000 zł na start
14% bez podatku

Wszystko o kodzie promocyjnym BETFAN

Betfan to niewielki bukmacher, który zadebiutował w Polsce w kwietniu 2019 roku. Zespół bukmachera udowodnił, że potrafi być bardzo skuteczny, ponieważ uzyskał licencje online równo w 6 miesięcy co jest zdecydowanie najlepszym wynikiem i tylko potwierdza, że mamy do czynienia z profesjonalistami dobrze poruszającymi się w meandrach świata bukmacherskiego. Na pewno ambicje władz tej spółki sięgają wysoko, ale przebicie się na naszym rynku to nie taka prosta sprawa. Jednym z pomysłów na wypromowanie marki jest przedstawianie atrakcyjnego bonusu powitalnego i to właśnie zrobił BetFan. Bukmacher chce ściągać graczy między innymi za sprawą kodów promocyjnych, a jednym z nich jest kod promocyjny BETFAN. Poniżej opisujemy jak odblokować najwyższe bonusy oraz prześwietlimy poszczególne funkcjonalności na stronie. Na końcu ocenimy całościowo ofertę na tle konkurencji. 

Rodzaj bonusu Zawartość pakietu
kod promocyjny brak
Zakład bez ryzyka 100 zł
Mega pakiet 3000 PLN na start
1-sza wpłata 10% do 100 złotych + mnożnik
2-gra wpłata 10% do 100 złotych + mnożnik
3-cia wpłata 10% do 100 złotych + mnożnik
Min. wpłata: 1 PLN

Pakiet powitalny w BetFan

Pakiet dla nowych użytkowników w BETFAN

Kod promocyjny BetFan wpisany podczas zakładania nowego konta przydaje się od razu.  Ekstra bonusem dającym więcej korzyści dla graczy wypełniających pole z kodem jest zakład bez ryzyka w wysokości 100 zł. Aby wziąć udział w promocji oprócz uzupełniania kodu promocji BetFan należy zasilić konto kwotą co najmniej 20 zł i zawrzeć zakład z co najmniej 3 zdarzeniami i kursem łączynym co najmniej 2,5. Jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot stawki w formie równowartości zagranej na saldo bonusowe. Jeśli zagrasz za 100 zł otrzymasz zwrot w wysokości 10 zł, ale musisz pamiętać o tym że przyznane środki bonusowe polegają pomnożeniu x 10 i masz 30 dni na ich wykorzystanie, a możesz to zrobić obstawiając kupon z co najmniej 3 zdarzeniami z pojedynczym kursem 1,20 i wyżej). Mega pakiet 3000 zł to promocja, która na pierwszy rzut oka może wydawać się bardzo skomplikowana, ale mamy nadzieję, że po tym jak ją dokładnie wyjaśnimy to wszystko stanie się dla Ciebie jasne i zobaczysz, że przy odrobinie szczęścia da się zgarnąć najwyższe bonusy na tej stronie. Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętaj jest to, że ofercie promocyjną podlegają aż trzy pierwsze wpłaty. Czyli jeśli chcesz posiadać w uzupełnione do pełna konto bonusowe to powinieneś postarać się, żeby trzy pierwsze depozyty były jak najwyższe. Każda kolejna wpłata traktowana jest inaczej. Pierwsza to promocja 10% do 150 zł. Co to oznacza ? Jeśli za pierwszym razem przelejesz 1500 zł otrzymasz od bukmachera 150 zł. Znając oferty pozostałych bukmacherów zaczynasz się zastanawiać co takiego atrakcyjnego jest w propozycji 10% do 150 zł jeśli w konkurencyjnych zakładach bukmacherskich pierwsza wpłata premiowana jest bonusem w wysokości 100%. Sekret tkwi w tym, że BetFan zaproponował w warunkach promocji, że przenosząc wygraną z salda bonusowego na saldo główne powiększy Twoja wygraną razy 10. Przyznasz, że w tym momencie może zmienić się postrzeganie oferty z kodem promocyjnym BetFan. Druga część bonusu zostaje odblokowana w momencie dokonania drugiej wpłaty. Tym razem premia wynosi 8% do 100 zł i jej zasady są dokładnie takie same jak w przypadku pierwszej. Od razu powiemy, że w tym przypadku aby uzyskać 100 zł powinieneś wpłacić 1250 zł. Trzeci depozyt również jest premiowany i tym razem wartość procentowa i kwota bonusu ponownie ulega minimalnemu pomniejszeniu i otrzymasz 5% do 50 zł tym samym najlepiej wpłacić 1000 zł. Zanim odbierzesz możliwość gry z mnożnikiem musisz spełnić wymagania obrotu. W tym celu bukmacher oczekuje, że zagrasz z min 3 zdarzeniami na kuponie, minimalny kurs pojedynczego zdarzenia wyniesie 1,20, a kurs AKO minimalnie 2,00 tę czynność musisz powtórzyć 5-krotnie. Jest jeszcze jeden warunek do spełnienia, czyli obrót wpłaconej kasy co pozwoli Ci całkowicie odblokować bonus. Na szczęście to najmniej skomplikowany etap, ponieważ należy zagrać dwa kupony SOLO lub AKO z łącznym kursem minimalnym 2,00.

Obstawianie bez podatku do 14%

Jeśli mielibyśmy wybrać najciekawszą ofertę promocyjną na tej stronie to uznalibyśmy, że jest nią Bonus bez podatku do 14% ekstra. Co prawda podobne akcje dla graczy znajdziesz na innych stronach bukmacherskich online, ale w tym przypadku wygrane mogą być wyraźnie powiększone i trwa przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, więc nie musisz celować w konkretne godziny, żeby postawić kupon. Wszystko działa za sprawą automatycznie powiększanego mnożnika. Jeśli na Twoim kuponie pojawią się dwa zdarzenia z kursem łącznym co najmniej 2,00 to BetFan od razu zmieni współczynnik na 1 (dla wszystkich pozostałych zakładów współczynnik wynosi 0,88 i jest tak we wszystkich legalnych zakładach bukmacherskich online). Cała zabawa z tym bonusem zaczyna się w momencie, w którym na kuponie umieścisz 4 zdarzenia z minimalnym kursem łączynym 4. Tak skonstruowany zakład pozwoli Ci uzyskać aż 14 % więcej niż w standardowej ofercie. Oczywiście promocja będzie aktywna również jeśli wpiszesz kod promocyjny BetFan.

oferty i promocje BETFAN

Radar 365

Pod tą nazwą ukrywa się specjalna akcja dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników BetFana. Zespół bukmachera codziennie przygotowuje niespodziankę w postaci promocji dla swoich graczy. Wystarczy, że klikniesz w zakładkę sport > promocje > radar, a następnie sprawdzisz przygotowaną na dany dzień promocje. Do zgarnięcie 20 zł, 50 zł, a nawet 100 zł, więc przed postawieniem jakiegokolwiek zakładu doradzamy zapoznanie się w tą zakładką.

Rejestracja konta w Betfan

Przyznamy z ręką na sercu, że nie ma chyba mniej skomplikowanego formularza rejestracyjnego wśród wszystkich podmiotów, które otrzymały licencję na oferowanie zakładów przez Internet. Mimo, że sam proces jest prosty i intuicyjny to przeprowadzimy Cię przez niego dokładnie, żeby nie było żadnych wątpliwości jak prawidłowo użyć kodu polecającego BetFan. Podstawową czynnością jest oczywiście otwarcie strony głównej, a możesz to zrobić na dwa sposoby. Pierwszym jest oczywiście wpisanie w przeglądarce adresu betfan.pl, a drugi to bezpośrednie skierowanie na stronę za sprawą specjalnego linku promocyjnego, który znajduje się w poniższym przycisku „przejdź na stronę bukmachera”. Następnie nie sposób nie zauważyć w prawym górnym rogu ekranu pola „otwórz konto”. Formularz rejestracyjny składa się z jedynie z dwóch kart. Na pierwszej proszony jesteś o podanie maila, hasła, którym będziesz logował się do serwisu oraz numeru telefonu. Wypełnienie tych trzech pól aktywuje przycisk „dalej”. Jeśli chcesz otrzymywać materiały marketingowe zaznacz pole sms lub e-mail jeśli nie jesteś tym zainteresowany możesz spokojnie kliknąć „dalej”. Druga karta jest tą najważniejszą ze względu na promocje, ale od początku. W dwóch pierwszych kolumnach jesteś proszony o uzupełnienie imienia i nazwiska, następnie podanie numeru PESEL i w ostatniej kolejności podanie kodu promocyjnego i właśnie tutaj powinieneś wpisać lub wkleić kod BETFAN. Z pewnością zauważysz, że przycisk „otwórz konto” wciąż nie jest aktywowany. To stanie się dopiero w momencie, w którym zaznaczysz oświadczenie, że podane przez Ciebie dane osobowe są prawdziwe, Twój udział w w zakładach wzajemnych nie narusza obowiązujacych przepisów (nie masz zakazu gry etc.), zapoznałeś się z treścią regulaminu i akceptujesz jego postanowienia oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu prowadzanie BETkonta.

Gdzie mam wpisać kod promocyjny Betfan ?

Miejsce na kod promocyjny znajduje się na drugiej stronie formularza rejestracyjnego. Wystarczy, że wpiszesz lub skopiujesz i wkleisz kod BETFAN.

Czy skorzystanie z kody bonusowego jest płatne ?

Absolutnie nie. Uczestnictwo w zakładach bukmacherskich przez internet nie wiąże się z żadnymi ukrytymi bądź jawnymi opłatami. Konto w każdym legalnym serwisie bukmacherskim jest całkowicie bezpłatne. Jeśli zauważyłbyś jakąkolwiek stratę pieniężną na swoim koncie, która nie jest spowodowana przegranym zakładem powinieneś natychmiast zgłosić to do bukmachera. Jednak nie spotkaliśmy się dotychczas z takim przypadkiem.

Z której promocji mogę skorzystać po wpisaniu kodu promocyjnego BETFAN ?

Aktywacja Twojego konta po skorzystaniu z oferty z kodem bonusowym BetFan wiąże się z dostępem do wszystkich promocji przygotowanych przez zespół tego bukmachera. Oczywiście najważniejszą z punkty widzenia nowych graczy jest bonus powitalny, czyli pakiet 3000 zł. Nie zapomnij dokonać najwyższych możliwych wpłat na starcie, bo tylko w ten sposób uzyskasz najwyższy bonus.

Dlaczego bukmacherzy stosują kody promocyjne ? W jaki sposób im się to opłaca ?.

Na przykładzie BetFan będzie chyba to najlepiej widać. To krótko funkcjonujące zakłady bukmacherskie i w ten sposób firma stara się pozyskać jak największą liczbę nowych użytkowników na rynku. Zapewne wiele osób kojarzy jak swoją działalność starały się wypromować aplikacja związane z przewożeniem osób (uber, bolt itp.). Wówczas na starcie działalności było dostępnych mnóstwo kodów promocyjnych na przejazdy, a celem było zwiększenie świadomości marski wśród mieszkańców danego miasta. Podobnie rzecz ma się w zakładach bukmacherskich, kod polecający BetFan sprawia, że więcej osób dowiaduje się o tej firmie i przy okazji rejestruje nowe konto. Podobną strategię stosuje wiele zakładów bukmacherskich. Dobrym przykładem jest kod promocyjny LV BET za sprawą którego możesz wystartować z dodatkowymi 1500 zł.

Ile razy mogę skorzystać z kodu BETFAN ?

W tym przypadku również pomocny może być przykład związany z przewozami osób, ponieważ zapewne pamiętasz, że z kodu promocyjnego skorzystać można tylko raz i tak też jest przy utworeniu nowego konta BetFan. Dlatego rekomendujemy wpisanie kodu BETFAN, bo z nim będziesz miał najwyższą ofertę na start. Jeśli nie wpiszesz kodu lub masz już konto to szansa przepadnie bezpowrotnie.

Czy mogę od razu wypłacić środki bonusowe ?

Jak w przypadku każdych zakładów sportowych online tak i te w BetFan wypłata wiąże się ze spełnieniem określonych wymogów. Można nawet powiedzieć, że tutaj jest to szczególnie ważne, ponieważ bonus de facto otrzymasz po tym jak obrócisz kuponem 2-krotnie z kursem minimalnym 2,00 (możesz to zrobić na w opcji SOLO albo AKO). Następnie w pełni będziesz mógł cieszyć się promocją, jeśli 5-krotnie obrócisz bonus na zakłady AKO z minimum 3-zdarzeniami, a kurs pojedynczego zdarzenia wyniesie 1,20. 

Oferta zakładów w Betfan

BetFan chcąc odróżnić się od konkurencji postanowił urozmaicić swój serwis i trochę inaczej porozkładać akcenty. Tym samym stronę główną mamy podzieloną na cztery podstawowe sekcje: sport, live, esport i rozrywka. Zakładom live i zakładom związanym z esportem poświęciliśmy osobne akapity. Oczywiście zakładka sport jest jedną z najważniejszych dla graczy, bo właśnie tak znajdziemy najpopularniejsze w Polsce zakłady. BetFan przy okazji udostępnia informacje o liczbie rynków jakie ma aktywne. Oto co możemy znaleźć w tym miejscu:

 • Piłka Nożna
 • Tenis
 • Hokej na lodzie
 • Koszykówka
 • Siatkówka
 • Piłka Ręczna
 • Żużel
 • Baseball
 • Siatkówka plażowa
 • Biethlon
 • Boks
 • Darts
 • Call of Duty
 • Counter Strike
 • Dota
 • Hearthstone
 • League of Legends
 • StarCraft
 • Futbol australijski
 • Futsal
 • Golf
 • Kolarstwo
 • Krykiet
 • MMA
 • Pesapallo
 • Piłka wodna
 • Rugby
 • Snooker
 • Sporty motorowe
 • Squash
 • Szachy
 • Tenis stołowy
 • Żeglarstwo

Jednak najciekawszy pomysł, który nie jest stosowany w żadnych innych konkurencyjnych zakładach bukmacherskich to ten związany z uruchomieniem zakładki Rozgrywka. Znajdziemy tu niezwykle ciekawą ofertę związaną z niecodziennymi zakładami. Zakłady dotyczą spraw związanych ze sportem (możemy wytypować najciekawsze transfery, mistrzów poszczególnych lig, królów strzelców rozgrywek itp.), ze światem mediów (zwycięzcy programów typu talent-show, zdobywcy nagrody nobla), światem polityki (rezultat wyborów, frekwencja w wyborach), show-biznesu (nagrody filmowe, zakończenie seriali), ze świta ekonomii (kursy walut) czy też zakłady związane z pogodą (sic!). Jest to niewątpliwie ciekawy element dodany do strony i sami jesteśmy ciekawi czy pozostali bukmacherzy zdecydują się skopiować podobne rozwiązanie.

Zakłady na żywo

Nie zabrało jednej z ważniejszych funkcjonalności w ostatnich czasach, czyli zakładów na żywo. W przypadku BetFan otrzymujemy solidną ofertę, która nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle legalnych zakładów bukmacherskich online w Polsce. Bukmacher wykorzystuje jeden z najlepszych pod względem graficznym live match trackerów, więc na pewno użytkownicy nie będą rozczarowani. Na bieżąco otrzymujemy informacje o najważniejszych zdarzeniach meczowych oraz o aktualnych statystykach w tym – w przypadku piłki nożnej – bardzo przydatna informacja o niebezpiecznych atakach.

Zakłady na esport

Kolejną zakładką jest esport. Coraz częściej bukmacherzy zauważają, że esport może być przyszłością zakładów wzajemnych i starają się zapewnić kompleksową usługę w tym zakresie. Nie inaczej jest w serwisie BetFan. Co prawda na tę chwilę zakładka polega na tym, że wyodrębniono wszystkie zakłady związane z najpopularniejszymi grami esportowymi, ale naszym zdaniem to i tak duży plus. 

Aplikacja mobilna

BetFan Aplikacja

Nie zaprezentowano w tym momencie aplikacji mobilnej BetFan i z niecierpliwością czekamy na moment, w którym to nastąpi. Wspominaliśmy na początku, że BetFan to zakłady bukmacherskie, które najszybciej w historii zdobyły licencję na zakłady online, więc jesteśmy przekonani, że równie dużą skutecznością popiszą się w przypadku prezentacji aplikacji mobilnej, bo chcąc rywalizować na najwyższym poziomie polskiej bukmacherski musisz posiadać apkę na iOS i Android. Strona jest jednak w pełni responsywna, więc jeśli wolisz stawiać zakłady z poziomu smartfona nic nie stoi na przeszkodzie. Co więcej wydaje nam się, że dostosowany do komórek serwis wygląda bardziej atrakcyjnie niż strona przygotowana dla użytkowników komputerów stacjonarnych.

Metody płatności w BETFAN

Co prawda kolejne metody płatności są dodawane do portfolio BetFan i na pełną funkcjonalność musimy jeszcze trochę poczekać to obecna propozycja powinna zadowolić użytkowników zakładów wzajemnych. Bukmacher obsługuje wpłaty do ponad 20 banków w Polsce. Szczególne pochwały należą się za wypłaty. Szybkie wypłaty realizowane są do ponad 97% kont bankowych w naszym kraju. Realizacja następuje w godzinach 7:00 do 23:00 siedem dni w tygodniu, a środki pojawiają się na Twoim koncie już po 15 minutach od zlecenia przelewu. Co ciekawe nie na wszystkich stronach bukmacherskich jest możliwość tak szybkiej wypłaty tym większe wyrazy uznania dla BetFan.

Obsługa klienta Betfan

Wszystkie najistotniejsze funkcjonalności zapewnione są również w zakładce pomoc. Możesz połączyć się z BETagentem – odpowiednikiem konsultanta – za sprawą czatu online (dostępny od 9:00 do 23:00). Co więcej w komunikatorze dostępna jest opcja załączania dokumentów. Przydaje się to na przykład jeśli chcemy przesłać jakiś dokument lub przede wszystkim zrzut ekranu jeśli coś jest dla nas niejasne na stronie. W zakładce pomoc możesz sprawdzić krótki tutorial „jak zacząć”. Dostępna jest też karta z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami przygotowanymi przed przedstawicieli BetFan. Następnie jeśli to Twoje pierwsze spotkanie z zakładami sportowymi możesz zapoznać się z rodzajami kuponów. Na końcu zostawiono miejsce na informacje kontaktowe. Podano adres bukmachera, a także adres mailowy. Nie zapomniano o osobach, które preferują kontakt telefoniczny i właśnie w tym miejscu podano numer na infolinię. 

Podsumowanie i ocena

Przed BetFanem jeszcze dużo zmian na stronie. Nie wynika to bynajmniej ze słabości oferty tylko z faktu, że jest najkrócej funkcjonującym bukmacherem w Polsce. Jednak już na tę chwilę kilka elementów strony zostało bardzo starannie dopracowanych co sprawia, że w niektórych aspektach BetFan wyprzedza spółki zakładów wzajemnych z dłuższym stażem. Na pewno na ten moment brakuje przede wszystkim aplikacji mobilnej, ale zdajemy sobie sprawę, że w pierwszych miesiącach większy wysiłek położony został na podstawową stronę bukmachera. Na koniec nie można zapomnieć o kodzie promocyjnym BetFan, który pozwala na dołączenie do społeczności tego bukmachera z atrakcyjnym pakietem powitalnym, którego wartość może wynieść nawet 3000 zł, co w tej chwili jest zdecydowanie najwyższą promocją startową na rynku. Oferta uzupełniona o grę bez podatku i akcję Radar365 staje się mocno konkurencyjne i zadowoli nawet wytrawnych graczy bukmacherskich. 


Kupon ważny do:
31.01.2022
 • Zostało 12 dni
 • Pozostało kuponów: 176
 • Czas rejestracji: 5 minut
Ocena redakcji
9,3

O bukmacherze

Na rynku online od kwiecień 2019
Pomoc techniczna 7/10
Jakość serwisu 8/10
Strona mobilna 9/10
Oferta zakładów 7/10
Kursy 7/10
Promocje 6/10
Metody płatności 7/10
Ocena użytkowników
4,4 (243 ocen)