kod promocyjny betclic

Kod sprawdzony dnia 19.01.2022

550 zł cashback na start

do 550 zł na start
ocena
9,3
redakcji
BetClic mobile

W końcu! Stało się! Betclic is back! Długo wyczekiwany powrót tego bukmachera w końcu stał się faktem. Co więcej, ponowne wejście na rynek wiąże się z szansą na uzyskanie mega oferty powitalnej. Sprawdź kod promocyjny Betclic i postaw pierwszy zakład bez ryzyka nawet za 550 zł!

Co zyskuje się przez kod promocyjny Betclic?

550 zł to sporo pieniędzy. Zwykle, aby uzyskać taką kwotę, trzeba się sporo napracować i zazwyczaj gracze nie stawiają takich kuponów, bo za dużo można stracić.  Na szczęście zupełnie inaczej jest w przypadku oferty powitalnej u tego bukmachera. Możesz tutaj bowiem postawić pierwszy kupon za 568 złotych i w przypadku porażki bukmacher zwróci Ci na konto 550 zł. Jeśli wolisz jednak obstawić za mniejszą stawkę, to także nie ma żadnego problemu. Przykładowo, jeśli dokonasz depozytu na 550 zł, a pierwszy zakład chcesz zawrzeć na np. 200 zł to także zostanie zaliczony on do promocji tylko w takim wypadku zwrot wyniesie 176 zł.

W porównaniu do konkurencji propozycję Betclic trzeba więc uznać za korzystną. Do aktywowania bonusu i wypłacenia środków trzeba jeszcze tylko spełnić warunki dotyczące jego obrotu. Na szczęście są one przystępne i całkiem łatwe do spełnienia. 

Chcąc uzyskać maksymalny bonus powitalny, nie zapomnij o tym, aby wpisać kod promocyjny Betclic w trakcie otwierania konta. Znajdziesz go na stronie, którą w tej chwili czytasz. Sprawdź tylko udostępnioną przez nas grafikę!

Stałe promocje w ofercie bukmachera

Betclic kod do promocji to Twoja szansa na rozpoczęcie współpracy z tym bukmacherem na niezwykle sprzyjających warunkach. Na atrakcyjne promocje możesz jednak liczyć nie tylko na początku, ale także w późniejszym okresie. Oferta stałych promocji jest tu bowiem bogata i zapewne będzie jeszcze bardziej rozbudowywana.

Ten zakład bukmacherski od zawsze słyną z promocji cashback przygotowanych z prawdziwym rozmachem i to się chyba nigdy nie zmieni. Działa to bardzo prosto, jeśli obstawisz prawidłowo, to na Twoim koncie ląduje wygrana zgodna z kursem i wartością zakładu. Jeśli jednak będziesz miał niefart, to postawione środki do Ciebie wrócą! U tego buka ofert cashback jest wiele i niemal na 100% będą pojawiać się kolejne. Wykorzystaj je tak często, jak to możliwe i ogranicz swoje ryzyko!

Dodatkowe pieniądze do gry zgarniesz tu za polecanie bukmachera wśród swoich znajomych. Jeśli ktoś z Twojego polecenia otworzy tu konto i zagra za określoną kwotę, do dostaniesz extra środki. Ten bukmacher doceni także twoją lojalność i aktywność. Graj często i za spore stawki, a w ten sposób szybko powiększysz stan punktowy w ramach programu lojalnościowego. Potem nagromadzone punkty zamienisz na nagrodę, która najlepiej pasuje do Twoich oczekiwań i sposobu gry! Bukmacher zadbał także, o graczy lubującej się w grze na telefonach, dla których przygotowane są dodatkowe bonusy. Mamy jeszcze nadzieję na to, że pojawią się promocje powiększające wygrane o 14%, czyli takie, które rekompensują wpływ podatków.

Łącznie propozycja bonusowa pod postacią oferty powitalnej powiększonej o kod rabatowy Betclic i stałe promocje wyglądają co najmniej solidnie. Co równie dobre, można liczyć, że z miesiąca na miesiąc będzie pod tym względem jeszcze lepiej.

Rejestracja konta u tego operatora

Otworzenie konta to pierwsza rzecz, jaką trzeba, zrobić, aby czerpać multum korzyści, jakie przynosi kod bonusowy Betclic. Na szczęście on jest bardzo prosty do wykonania i wymaga poświęcenia dosłownie kilku chwil przed ekranem komputera lub telefonu.

Na początku kliknij przycisk „Rejestracja”. W tym momencie wszystko, co powinieneś zrobić to wypełnić kilka pól i zaznaczyć parę opcji. Zostaniesz poproszony o podanie loginu, hasła, numeru PESEL, imienia, nazwiska, adresu,  telefonu, numeru i serii dowodu osobistego itp. Wymagane będzie tu jeszcze wyrażenie zgody na przetwarzanie danych i zaakceptowanie regulaminu serwisu.

Kluczowe znaczenie ma tu to, abyś sprawdził, czy wpisałeś kod promocyjny Betclic i czy opcje potwierdzające chęć skorzystania z oferty bonusowej na start są zaznaczone. Przed dokończeniem rejestracji zweryfikuj także, czy wszystkie wpisane dane są prawidłowe, tak aby mała literówka nie stanowiła później problemów.

Po zakończeniu procesu rejestracji możesz postawić swój pierwszy zakład u tego bukmachera. Do uzyskania pełnej funkcjonalności konta, w tym wypłacania środków wymagane będzie jeszcze załączenie skanu lub zdjęcia dowodu osobistego. Możesz to zrobić w swoim profilu. Zwróć tu uwagę na to, czy załączone pliki są wysokiej jakości, czyli skan lub zdjęcie dowodu jest w pełni czytelne. Jeśli tak, to bukmacher błyskawicznie potwierdzi poprawność danych i uzyskasz pełny dostęp do absolutnie wszystkich opcji,  w tym wypłacania środków.

Najczęstsze pytania o kod promocyjny Betclic

Jak uaktywnić kod promocyjny Betlic?

Odpowiedź: Należy wpisać kod promocyjny Betclic podczas otwierania konta. Następnie należy obrócić środkami zgodnie z zapisami w regulaminie.

Jak sprawdzić stan swojego konta bonusowego?

Odpowiedź: W tym celu należy zalogować się do swojego konta, a następnie przejść do sekcji związanej z bonusami.

Kod promocyjny nie został naliczony. Dlaczego?

Odpowiedź: Do uzyskania bonusu konieczne jest spełnienie wszystkich regulaminowych wymagań. Jeśli kod nie został naliczony mimo ich spełnienia, to należy skontaktować się z działem obsługi klienta tego bukmachera.

Czy kod promocyjny Betclic można użyć dwukrotnie?

Odpowiedź: Każdy może jeden raz wykorzystać kod bonusowy Betclic, ponieważ dotyczy on jednorazowej oferty na powitanie. Cały czas skorzystać można jednak ze stałych ofert promocyjnych. 

Czy kod promocyjny Betclic może zostać użyty po rejestracji?

Odpowiedź: Wymogiem skorzystania z rozszerzonej wersji bonusu powitalnego jest wpisanie kodu bonusowego w czasie otwierania konta.

Co przy wpłacie większej kwoty niż limit bonusu?

Odpowiedź: Jeśli wpłata wynosi więcej niż limit bonusu, to zostanie ona zdublowana do wartości limitu.  Na przykład przy bonusie 100% do 1000 zł i wpłacie 1000 zł do dyspozycji gracza będzie kwota  1000 zł + 1000 zł, czyli 2000 zł.

Czy można wykorzystać kod rabatowy na telefonie lub tablecie?

Odpowiedź: Tak, wyjątkowy kod powiększający pakiet powitalny może zostać także przy rejestracji na telefonie lub tablecie. Trzeba tylko pamiętać o rejestracji z kodem.

Aplikacja mobilna BetClic

Obecnie w Polsce najlepsze opinie zbierają aplikacje mobilne pochodzące od STS i Fortuny.  Kto wie, czy już wkrótce nie ulegnie to zmianie. Betclic na francuskim, brytyjskim i portugalskim rynku słynie bowiem z perfekcyjnej działającej apki.

Aplikacja iOS i Android jest w fazie dopracowywania i mamy nadzieję, że będzie prezentować się wysoce korzystnie. Na ten moment można ją już jednak określić mianem co najmniej dobrej i funkcjonalnej, gdyż można w niej obstawiać także zakłady na żywo. Aplikację na iOS można ściągnąć z App Store, a apka na Android ze strony bukmachera, ponieważ Google Play zakazuje umieszczania tam oprogramowania do gier bukmacherskich.

Co więcej, dla grających na urządzeniach mobilnych przygotowana została specjalna oferta dodatkowych promocji. Nieźle działa też przeglądarkowa wersja strony internetowej tego bukmachera. Cechują ją płynność i funkcjonalność.

Metody płatności

Opcje płatnicze są niezłe. Jeśli swoje konto chcesz zasilić przez przelew bankowy, to możesz skorzystać z systemu płatności błyskawicznych, który obejmuje praktycznie wszystkie banki popularne w Polsce, takie jak np. mBank, Santander, czy PKO BP. Chcąc to zrobić, zaloguj się na swoje konto, wejdź w sekcję płatności, a następnie postępuj zgodnie z pojawiającymi się instrukcjami. Można przewidywać, że opcje płatnicze ulegną rozbudowaniu. Przykładowo na brytyjski rynku ten bukmacher udostępnia płatności przez Neteller oraz Skrill. Być może już wkrótce będą one dostępne także i w naszym kraju.

Środki także możesz wypłacić przez zalogowanie się i wybranie stosownej opcji w sekcji dotyczącej płatności. Zostaną one do Ciebie przelane tak szybko, jak to tylko możliwe. Faktyczny czas dotarcia pieniędzy na konto bankowe zależy od terminów sesji transferów pomiędzy bankami. W praktyce oznacza to, że środki mogą pojawić się w kilkanaście minut, po paru godzinach albo po upłynięciu jednego dnia. Czas ten może ulec wydłużeniu w przypadku dni nieroboczych.

Oferta zakładów i obstawiania na żywo

cashback betclic
BetClic promocja na start

Betclic gwarantuje dostęp do obstawiania wielu wydarzeń sportowych. Jak w przypadku każdego bukmachera najwięcej możliwości ma się w przypadku meczów piłkarskich. Naturalnie obstawisz tu Ligę Mistrzów, Ligę Europy, Ekstraklasę, Premier League, La Ligę, Bundesligę itd. Jeśli jednak masz chęć przewidywania wydarzeń w mniej popularnych spotkaniach, to znajdziesz tu także zdarzenia z piłkarskich lig o nieco egzotycznym charakterze. Na uwagę zasługują także szerokie możliwości wyboru typu zakładów np. handicap, ilość kratek i liczba rzutów rożnych.

Duży wybór masz też w przypadku obstawiania innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, koszykówka, żużel, piłka ręczna, lekkoatletyka, hokej na lodzie, football amerykański, baseball, czy sporty walki. Znajdziesz tu także całkiem sporą ilość wydarzeń z zakresu niszowych dyscyplin, takich jak  pływanie, siatkówka plażowa, czy football australijski. 

Coraz szersza będzie także propozycja obstawiania zakładów na żywo. Pod tym względem oferta Betlic jest bowiem bogata w innych krajach i zapewne tak samo będzie na polskim rynku. Na razie trzeba jeszcze trochę poczekać, ponieważ ten bukmacher dopiero co powrócił i potrzebuje trochę czasu na rozwinięcie swoich usług. Obecnie można już stwierdzić, że sekcja wydarzeń na żywo jest świetnie zaprojektowana tak jak i cały serwis tego bukmachera.

Nasza redakcja ma cichą nadzieję, że Betclic nie poprzestanie na pokazywaniu wizualizacji wydarzeń oraz zapewnianiu statystyk, ale także zapewni transmisje wydarzeń. Udostępnianie streamingu to w obecnych realiach chyba najlepszy sposób na wybicie się przed konkurencję.

Poziom obsługi klienta

Wzorem innych zakładów bukmacherskich Betclic postawił na czat live. Konsultanci odpowiadają merytorycznie i podają precyzyjne informacje. Na odpowiedzi czasem trzeba poczekać co najmniej kilka minut, a więc dość długo. Zapewne wynika to jeszcze z braków kadrowych u powracającego na rynek bukmachera. Sytuacja ta powinna więc ulec szybkiej poprawie.  Alternatywą dla livechat-u jest formularz kontaktowy dostępny w dziale kontaktowym oraz przesłanie wiadomości e-mail. W tym przypadku czas oczekiwania na odpowiedź może jednak ulec wydłużeniu.

Przydatnych informacji można także zaczerpnąć w dziale najczęściej zadawanych pytań. Jest on bardzo przejrzysty, przydałoby się jeszcze, żeby stał się bardziej obszerny. Dobrze wygląda też sekcja poświęcona początkującym graczom. Znaleźć tam można wszystkie informacje, które pozwalają bezproblemowa wdrożyć się w ekscytujący świat współczesnych zakładów bukmacherski przez Internet.

Historia Betclic

Ten bukmacher ma francuskie korzenie i bardzo długą historię. Swą działalność rozpoczął jeszcze w 2005 roku z inicjatywy Nicolasa Beraud. Po zdobyciu uznania na rodzimym rynku włodarze zdecydowali na rozpoczęcie działalności w kolejnych krajach.

W Polsce ten zakład bukmacherski działał już przez 12 lat, czyli od 2005 do 2017 roku i była to bardzo owocna współpraca. Dla bukmachera polski rynek stał się priorytetowy, a polscy gracze chętnie korzystali z jego usług. Zachęcała do tego świetna strona internetowa i ciekawe promocje, a szczególnie te typu cashback. 

Jak dobrze wiadomo, w 2017 polskie prawo dotyczące gier hazardowych uległo mocnemu zaostrzeniu. Z tego powodu wielu bukmacherów zostało zmuszonych do opuszczenia polskiego rynku, a los ten spotkał także Betlic.

Na szczęście zarządcy tego buka szybko zaczęli działania, które miał na celu powrót do naszego kraju. Wielu graczy z niecierpliwością wyczekiwało tego momentu. Pierwsze bardzo pozytywne informacje pojawiły się już w 2018 roku, kiedy to ogłoszono przyznanie licencji. Jeszcze więcej radości było rok później wraz z rozpoczęciem przyjmowania zakładów.

Warto też wiedzieć, że Betclic specjalizuje się na europejskich rynkach nie tylko w oferowaniu zakładów bukmacherskich, ale także gier kasynowych online. Ze względów prawnych kasyno nie jest jednak dostępne w Polsce. Tak czy siak doświadczenie tej marki w świadczeniu e-rozrywki jest ogromne.

Nasza ocena  

cashout betclic
Bonus Cashout BetClic

Nowi bukmacherzy na polskim rynku pojawiają się co jakiś czas i mozolnie budują swoją pozycję. Powrót Betclic może jednak naprawdę zmienić całą branżę. Po pierwsze wielu graczy ma dobre wspomnienia z tym zakładem bukmacherskim. Po drugie powrót tego operatora zdążył już zebrać szereg pozytywnych opinii. Po trzecie oferta powracającego Betlic prezentuje się korzystnie i zapewne z miesiąca, na miesiąc będzie jeszcze lepsza. Trzeba jeszcze mieć na uwadze, że za tym zakładem bukmacherskim stoją potężne pieniądze i cieszy się on wielką renomą na całym europejskim rynku. Wiele wskazuje na to, że STS i FORTUNA mogą mieć poważnego rywala. Jednak widzimy, że kod promocyjny FORTUNA wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników.. Można więc liczyć na to, że nie zabraknie tu środków na stały rozwój usług i wdrażanie przełomowych rozwiązań.

Naszej redakcji szczególnie mocno podoba się strona internetowa. Wygląda świetnie, działa płynnie i jest w pełni funkcjonalna. Zadbano tutaj o każdy detal, od kolorystyki, przez czytelną czcionkę, po atrakcyjne dodatki graficzne.

Duży plus przyznajemy także za ofertę promocji,  a jest spora szansa, że pod tym względem bukmacher jeszcze się rozwinie. Ponadto za zaletę należy uznać zapewnienie systemu szybkiej i bezproblemowej rejestracji. 

Grając tu, możesz być też całkowicie spokojny o poufność swoich danych osobowych, bezpieczeństwo wpłaconych pieniędzy oraz pełną wypłacalność bukmachera. Dość powiedzieć, że ten zakład bukmacherski ma współpracę nawiązaną z Barclays, czyli jedną z największych grup finansowych na całym świecie.

Sądzimy także, że po finalnych usprawnieniach aplikacja mobilna będzie jedną z najlepszych na rynku, a może nawet zostanie określona absolutnym numerem jeden. Duże nadzieje mamy także wobec rozwoju sekcji zakładów na żywo i z tym że ten buk zapewni obszerne opcje stremingu. Może jednak ten bukmacher zmieni taktykę i zaskoczy w inny sposób np. przez oferowanie wyjątkowo wysokich kursów?

Cieszymy się z powrotu tego bukmachera także dlatego, że zwiększa to konkurencyjność na rynku, a ponadto ma korzystny wpływ na cały polski sport. Betclic jest przecież w pełni legalnym operatorem, a odprowadzane przez niego podatki są wykorzystywane między innymi na inwestycję w świat sportu.

Ponadto z pewnością podjęta zostanie aktywność sponsorska. Ciekawe tylko, z jakimi klubami nawiąże współprace. Zapewne też do reklamy zaangażowana zostanie znana osoba ze świata sportu, a prawdopodobnie piłkarz lub dziennikarz sportowy. 

W innych krajach do akcji marketingowych zakontraktowany został np. Ruud Gullit oraz Marcel Desailly. Logo tego buka zobaczyć można było na koszulkach Juventusu Turyn, a grał w niej np. legendarny Alessandro Del Piero. W dawnych czasach ten operator sponsorował też Lecha Poznań, a w promocje przez wiele lat angażował legendarny duet dziennikarstwa sportowego, czyli Mateusza Borka i Romana Kołtonia.

Do grania u tego bukmachera przekonać może także atrakcyjny bonus powitalny.  Polecamy skorzystać z szansy, jak daje kod promocyjny Betclic i na własnej skórze przekonać się, jak duże możliwości zapewnia ten zakład bukmacherski. Zyskać możesz tu przecież nawet 550 zł! Żal nie spróbować!


Kupon ważny do:
31.01.2022
  • Zostało 12 dni
  • Pozostało kuponów: 555
  • Czas rejestracji: 3 minuty
Ocena redakcji
9,3

O bukmacherze

Przejdź do strony bukmachera
Na rynku online od czerwiec 2019
Pomoc techniczna brak/10
Jakość serwisu brak/10
Strona mobilna brak/10
Oferta zakładów brak/10
Kursy brak/10
Promocje brak/10
Metody płatności brak/10
Ocena użytkowników
4,4 (23 ocen)