kod promocji lvbet

Kod sprawdzony dnia 05.12.2021

0 zł 20 zł bez depozytu
1500 zł bonus powitalny

20 zł bez depozytu + 1500 zł bonus powitalny
ocena
9,7
redakcji

LVBET to jeden z ciekawszych bukmacherów na polskim rynku. Sporą popularność zapewniły mu liczne promocje, jakie znajdziemy w jego ofercie, których wartość dodatkowo można zwiększyć dzięki kodom promocyjnym. LVBET zadbał o to, by ich klienci zyskali na rejestracji konta w jego serwisie więcej niż u konkurencji. Tylko czy w parze z atrakcyjną ofertą promocyjną idą również inne korzyści? Co dokładnie możemy zyskać, jeśli skorzystamy z kodów bonusowych LVBET? W naszym tekście postaramy się odpowiedzieć na te i inne pytania dotyczące tego buka. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do lektury!

Rodzaj bonusu Zawartość pakietu
LV BET Kod Promocji: VIPLB
Za rejestrację: 20 PLN bez depozytu na start
Bonus od wpłaty: Pakiet powitalny do 1500 PLN
Darmowy zakład: 50 PLN jeśli posiadasz karnet*
Sporty wirtualne: Bonus 20 PLN
Min. wpłata: 10 PLN

Pakiet powitalny z kodem LVBET

Jak już wspomniałem we wstępie, LVBET jest szczodry dla swoich klientów, a w szczególności dla graczy chcących zarejestrować u niego konto. Przyjrzyjmy się nieco bliżej najciekawszym ofertom promocyjnym w tym serwisie i dowiedzmy się jak wycisnąć z nich jak najwięcej.

pakiet powitalny LV BET

Pakiet powitalny do 1500 PLN

Bonus na start LVBET swego czasu wstrząsnął polskim rynkiem zakładów wzajemnych. Chociaż jego wartość od dawna pozostaje na tym samym poziomie, większość konkurentów nie jest w stanie zbliżyć się do oferty tej firmy. Co zrobić, by skorzystać z tej promocji?

Oferta powitalna LVBET tak naprawdę składa się z dwóch bonusów od dwóch pierwszych depozytów o wartości 1000 i 500 PLN. Ażeby skorzystać z pierwszego z nich należy zarejestrować się i dokonać depozytu o wartości co najmniej 50 PLN. Uprawni to nas do bonusu o wartości 1% (słownie: jednego procenta) pierwszej wpłaty, a także do mnożnika x100. W następnej kolejności musimy skonstruować kupon kombinacyjny składający się z co najmniej 3 zdarzeń o kursie łącznym wynoszącym co najmniej 2,50, z selekcjami o kursie 1,25 i wyższym. Kupon ten gramy oczywiście za środki bonusowe. Do zdobycia w ramach pierwszego bonusu jest 1000 PLN. Drugi bonus powitalny do 500 PLN przyznawany jest na bardzo podobnych zasadach, z tą różnicą, że wartość mnożnika wynosi tym razem x50. Niestety, póki co nie ma kodów promocyjnych LVBET zwiększających tę promocję na start.

LVBET nie zapomniał również o graczach, którzy za pierwszym razem chcą wpłacić mniejszą sumę, a dokładniej między 10 a 49 PLN. Po wpłacie środków o tej wartości będziemy musieli wysłać jeszcze e-mail na adres promocje@lvbet.pl, zatytułowany „Bonus powitalny”. Po wykonaniu tej prostej czynności w ciągu 48 godzin przyznany zostanie Ci bonus w wysokości 10% Twojego depozytu i mnożnik x10. Warunki, które powinien spełnić kupon bonusowy są takie same jak w przypadku wyższych wpłat – musi posiadać 3 zdarzenia o kursie min. 2,50 z trzema selekcjami o kursach wynoszących co najmniej 1,25. Podobnie jak w przypadku głównego bonusu, ta mini-promocja również nie obsługuje kodów bonusowych LVBET.

Bonus za karnet

LVBET przygotował również bardzo ciekawą ofertę dla kibiców. Jeśli jesteś fanem Wisły Kraków, Widzewa Łódź, Zagłębia Sosnowiec, Piasta Gliwice lub Wisły Płock i posiadasz karnet na ich mecze, to jesteś uprawniony do otrzymania dodatkowych 50 PLN. W tym celu musisz przesłać zdjęcie swojego karnetu na sezon 2018/2019 pod adres mailowy promocje@lvbet.pl. Przyznany bonus za karnet będzie ważny przez 30 dni. W tym czasie będziesz musiał obrócić nim 4 razy kuponami z kursem o wartości co najmniej 1,75. Należy pamiętać, że dane na karnecie muszą zgadzać się z danymi na jakie zarejestrowaliśmy konto u tego buka. Promocja bonus za karnet może okazać się świetnym uzupełnieniem bonusu powitalnego.

20 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym LVBET

To jeszcze nie koniec atrakcji. Jeśli zdecydujesz się na rejestrację z naszym ekskluzywnym kodem rejestracyjnym LVBET i podczas rejestracji konta w przeznaczonym do tego polu wpiszesz „VIPLB” to otrzymasz dodatkowe 20 PLN bez depozytu.! Graczom, którzy skorzystają z tej promocji na pewno spodobają się niskie wymagania obrotowe – żeby uwolnić środki wystarczy obrócić bonusem 2 razy po kursie minimalnym 2,0. UWAGA: żeby aktywować bonus trzeba jeszcze wysłać e-mail zatytułowany „Bonus bez depozytu”, oczywiście na adres mailowy promocje@lvbet.pl. Pamiętaj, że skorzystanie z ekskluzywnego kodu bonusowego LVBET nic nie kosztuje i nie wymaga od Ciebie żadnych dodatkowych zobowiązań!

LVBET – rejestracja krok po kroku

Szybka rejestracja – usługa LVBET

LVBET, podobnie jak zdecydowana większość legalnych w Polsce bukmacherów, w przypadku procesu rejestracji konta stawia przede wszystkim na prostotę. Dostępne są dwa typy rejestracji: 

– rejestracja szybka (składająca się z dwóch kroków)
– rejestracja pełna (składająca się z trzech kroków)

W celu wykonania którejkolwiek z nich musimy najpierw wejść na stronę tego buka i kliknąć w znajdujący się w prawym górnym rogu strony link o treści „REJESTRACJA”. Zostaniemy przekierowani do formularza, gdzie w pierwszym kroku podajemy nasze imię i nazwisko, obywatelstwo i numer PESEL. Gdy już wypełnimy te pola swoimi danymi, klikamy w „IDŹ DALEJ”.

W kolejnym kroku podajemy dane potrzebne do logowania, takie jak nasz adres e-mail, unikalny login i hasło, a także numer telefony i oczywiście kod promocyjny LVBET. Na koniec musimy jeszcze odpowiednie pola konieczne do potwierdzenia naszych danych i kliknąć w link z napisem „ZAKOŃCZENIE REJESTRACJI”. W ten sposób staniemy się właścicielami konta w LVBET jednak, żeby móc korzystania z pełni funkcji serwisu musimy wykonać jeszcze jeden krok. Ażeby zrobić to od razu wybieramy baner z napisem „PEŁNA REJESTRACJA.”

formularz rejestracyjny

Po przejściu do ostatniej strony formularza rejestracyjnego musimy podać nasze pełne dane adresowe, a także informacje z dowodu tożsamości – może to być paszport lub dowód osobisty. Co ważne, dane te muszą jeszcze zostać zweryfikowane. W tym celu przesyłamy skan wybranego przez nas dokumentu. Musimy również podać numer naszego imiennego konta bankowego – pozwoli to nam wypłacać na nie wygrane. Wszystko zatwierdzamy przez kliknięcie linku „ZAKOŃCZENIE REJESTRACJI”. Jeśli wszystko poszło pomyślnie, to na Twój adres mailowy przesłana zostanie wiadomość z linkiem, który musimy kliknąć w celu zakończenia rejestracji. Od tej chwili jesteś pełnoprawnym użytkownikiem LVBET!

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Czy skorzystanie z kodów promocyjnych LVBET coś kosztuje?

Odpowiedź:Nie. Wszystkie kody promocyjne, które znajdziesz w naszym serwisie są absolutnie darmowe i poza koniecznością wpisania ich w odpowiednie pole lub kliknięcia w odnośnik, nie wymagają od gracza niczego innego.

Czy kod VIPLB działa również u innych bukmacherów?

Odpowiedź: Kod promocyjny VIPLB przeznaczony jest dla bukmachera LVBET. Jeśli jednak chcesz zarejestrować się u innego buka, to nie przejmuj się jednak – posiadamy kody rejestracyjne również dla pozostałych bukmacherów online, z których skorzystać można na bardzo podobnych zasadach.

Kiedy otrzymam bonus za kod bonusowy LVBET?

Odpowiedź: Bonus za kod otrzymasz po wysłaniu wiadomości e-mail na adres promocje@lvbet.pl. Nie zapomnij nadać mu tytuł „Bonus bez depozytu”. Po weryfikacji Twojego zgłoszenia środki zostaną dopisane do Twojego konta bonusowego. Na ogół nie trzeba na to długo czekać.

Ile razy mogę skorzystać z kodu promocyjnego LVBET?

Odpowiedź: Z każdego kodu promocyjnego jeden użytkownik może skorzystać tylko raz, ponieważ można posiadać tylko jedno konto u danego bukmachera.

Czy środki otrzymane za kod będę mógł od razu wypłacić?

Odpowiedź: Nie. Środki w ramach naszej promocji kodowej przyznawane są jako środki bonusowe i zanim będziesz mógł je wypłacić, będziesz musiał nimi jeszcze obrócić dwa razy po kursie 2,0 lub wyższym.

LVBET – oferta e-sportowa

Od samego początku istnienia bukmachera LVBET, jego głównym konikiem, jeśli chodzi o dostępne w ofercie dyscypliny, wydawały się rozgrywki e-sportowe. Operator ten jako jeden z pierwszych na polskim rynku udostępnił swoim graczom bardzo bogatą ofertę, na którą składały się m. in. rozgrywki w League of Legends, Counter Strike: Global Offensive, Defence of the Ancient 2, Hearthstone, Stracraft 2, Rocket League, Warcraft 3 czy od pewnego czasu również Overwatch i Rainbow Six. Jest więc w czym wybierać, tym bardziej, że w znajdziemy u nich nie tylko zawody najwyższej rangi (tzw. majory), ale i znacznie mniejsze turnieje, w tym turnieje rozgrywane w naszym kraju, często o niskiej randze. LVBET swego czasu wspierał również rozgrywki Polskiej Ligi E-sportowej, a na duże wydarzenia związane ze sportem elektronicznym, takie jak katowicki ESL: ONE, bukmacher ten na ogół organizuje również różnego rodzaju konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Póki co jednak, niestesty nie znajdziemy w jego ofercie kodów promocyjnych LVBET na rozgrywki e-sportowe.

Aplikacja mobilna LVBET

lvbet mobile
LVBET aplikacja mobilna

Kilka ciepłych słów należy się również aplikacji mobilnej tego buka. Jest to bez dwóch zdań jeden z lepszych tego typu programów na naszym rodzimym rynku. Pierwsze co przyciąga uwagę, to bardzo przyjemna szata graficzna, utrzymana w podobnej kolorystyce do wersji desktopowej, jednak trzeba przyznać, że na małym ekranie wizualnie prezentuje się o wiele lepiej. Do tego spodobała nam się płynność działania i wygoda nawigacji – wszystko na najwyższym poziomie. Jeśli chodzi o możliwości tego softu, to przypadł nam do gustu fakt, że oprócz zakładów pre-match i live umożliwia ona również typowanie sportów wirtualnych. Innymi godnymi uwagi funkcjami są match tracker, błyskawiczne płatności, logowanie PIN-em, dostęp do opcji cash-out oraz możliwość obstawiania zakładów za środki bonusowe, uzyskane m. in. za pośrednictwem kodów promocyjnych. LVBET stanął więc po raz kolejny na wysokości zadania. Zabrakło nam jednak nieco transmisji meczowych na żywo, których bukmacher ten, póki co nie oferuje. Liczymy, że w niedługim czasie się to zmieni.

LVBET – zakłady live

Kolejną opcją, którą wzięliśmy na tapetę są zakłady live, czyli coś bez czego żaden nowoczesny bukmacher nie może funkcjonować. Operator z aspiracjami jakim jest LVBET, powinien więc zadbać o to, by funkcjonalność ta stała u niego na odpowiednim poziomie. Czy udało mu się to? Wydaje się, że niestety nie do końca…

Pierwszą rzeczą, która przykuła naszą uwagę jest bardzo bogata oferta meczów dostępnych do typowania in-play. Dzieję się tu bardzo wiele, praktycznie każdego dnia o każdej porze, również w godzinach nocnych czasu środkowoeuropejskiego. Niestety, nie spodobała nam się dość uboga liczba dyscyplin, która ogranicza się do najpopularniejszych sportów, takich jak piłka nożna, koszykówka, tenis, piłka ręczna czy siatkówka. Na plus zaliczyć należy za to na pewno dużą liczbę wydarzeń na popularną w naszym kraju strzelankę sieciową, CS: GO. Co ciekawe, mecze z oferty live możemy obstawiać zarówno za żywą gotówkę jak i fundusze bonusowe, również te uzyskane bez złożenia depozytu, z pomocą kodów promocyjnych LVEBET.

Od strony technicznej, zakłady live w LVBET nie prezentują się najlepiej. Co prawda samo menu jest przejrzyste i całkiem atrakcyjne wizualnie, jednak nie spodobała nam się jakość relacji, w przypadku tego buka dostępna wyłącznie za pomocą match trackera. Oprawa graficzna tej funkcji jest niestety dość uboga, a same relacje są niezbyt szczegółowe i mało dynamiczne. Przydałby się również streaming na żywo, chociaż kilku spotkań dziennie. Do zalet tego serwisu należy z kolei zaliczyć rozbudowane statystyki, które mogą okazać się pomocne podczas typowania. Niemniej, to za mało, by pochwalić live’y w LVBET.

LVBET – informacje o metodach płatności

Legalni w Polsce bukmacherzy na ogół nie mają problemów z dostosowaniem się do przyzwoitych standardów dotyczących metod wpłaty depozytu. Przede wszystkim, wpłata depozytu przez gracza nie powinna być obarczona jakimikolwiek dodatkowymi opłatami czy prowizjami, a do tego powinny być dostępne błyskawiczne metody płatności. LVBET oczywiście spełnia obydwa te założenia.

Wśród dostępnych metod składania depozytu u tego buka znajdziemy:

– karty płatnicze MasterCard i VISA (od 10 PLN);    
– kody BLIK (od 10 PLN);         
– platforma Dotpay (od 10 PLN);                      
– platforma Przelewy24 (od 10 PLN);     
– e-wallet Paymenticon (od 10 PLN);     
– e-wallet Skrill (od 40 PLN);      
– vouchery Paysafecard (od 20 PLN).     

Co ważne, każda z tych opcji jest w 100% darmowa, przy czym przy większości z nich na realizację depozytu czeka się maksymalnie kilka minut. Zabrakło nam jednak bezpośredniej obsługi kont w najpopularniejszych bankach, chociażby takich jak PKO B.P., mBank czy Santander.

W kwestiach finansów zalet tego buka zaliczyć trzeba na pewno możliwość błyskawicznej wypłaty środków za pomocą funkcji LVBET Rapid Pay. Dzięki niej, gracz może otrzymać środki na swoje konto w ciągu 10 minut od zlecenia wypłaty. Niestety, opcja ta jest dostępna wyłącznie dla użytkowników PKO B.P, mBanku, Inteligo, Credit Agricole, Alior Banku, Volkswagen Banku, Nest Banku i Idea Banku. Nie działa jednak całodobowo i jest dostępna w godzinach od 8:00 do 1:00. 

Przy wypłacie środków którąkolwiek z metod warto pamiętać, że środki przyznane za kody promocyjne LVBET dostępne będą dopiero po spełnieniu warunków obrotowych. Tak długo jak środki znajdują się na koncie bonusowym, nie możemy ich wypłacić.

LVBET – obsługa klienta

Ostatnią z testowanych przez nas możliwości buka LVBET jest obsługa klienta. Mimo iż zostawiliśmy ją sobie na koniec, możemy z pełnym przekonaniem przyznać, że jest to jedna z największych zalet tego serwisu. Za każdym razem, gdy potrzebowaliśmy pomocy, konsultanci tego buka byli zawsze gotowi udzielić nam wyczerpującej odpowiedzi, niezależnie od tego czy pytaliśmy o wpłaty, wypłaty, bonus powitalny czy kody promocyjne LVBET – za każdym razem udzielone przez nich wskazówki w pełni rozwiewały nasze wątpliwości. Czas oczekiwania na połączenie również został ograniczony do minimum. Oprócz fachowości i rzeczowości warto w tym miejscu pochwalić również kulturę osobistą pracowników obsługi klienta i fakt, że odpisują na nasze wiadomości przez całą dobę, co na polskim rynku jest nadal rzadkością.

LVBET – podsumowanie i ocena

Założony w 2016 roku LVBET to w dalszym ciągu bukmacher stosunkowo młody, o znacznie mniejszym doświadczeniu i zasięgu niż np. STS czy Fortuna. Czy jednak jakością usług jest w stanie toczyć wyrównany bój z o wiele starszymi rywalami? Wydaje nam się, że dla wielu klientów jego oferta może wydać się bardzo ciekawa (porównaj z kodem promocyjnym STS). Głównym targetem LVBET wydają się być przede wszystkim ludzie młodzi, w tym fani e-sportu. To właśnie sport elektroniczny wydaje się być konikiem tego operatora. Inną bardzo ważną zaletą tego buka jest bardzo wysoki bonus powitalny przyznawany na bardzo oryginalnych zasadach, a także fakt, że jego wartość można bez trudu zwiększyć przy pomocy kodów promocyjnych. LVBET ma również jeden z najlepszych działów pomocy na polskim rynku oraz bardzo przyzwoitą aplikację

Oczywiście, LVBET ma kilka rzeczy do poprawki. Kuleją przede wszystkim zakłady live, które poza dużą liczbą dostępnych wydarzeń nie oferują nic specjalnego. Przydałoby się nieco więcej dyscyplin. Inne duże wady to nienajlepszy match tracker, a także brak transmisji meczowych na żywo. Liczymy jednak na to, że włodarze LVBET szybko zajmą się modernizacją tej funkcji, tak by prezentowała się lepiej na tle większych konkurentów.

Podsumowując, mimo nienajlepszych zakładów na żywo, LVBET to naprawdę ciekawa alternatywa dla bardziej znanych buków, szczególnie jeśli jesteś fanem e-sportu. Liczymy na to, że w dalszym ciągu będzie się rozwijał i już niedługo wykona kolejny skok jakościowy, który pozwoli mu skraść jeszcze większy kawałek rynku. Mimo to już teraz polecamy założyć u niego konto – koniecznie z kodem promocyjnym LVBET!


Kupon ważny do:
31.12.2021
  • Zostało 26 dni
  • Pozostało kuponów:
  • Czas rejestracji: 5 minut
Ocena redakcji
9,7

O bukmacherze

Przejdź do strony bukmachera
Na rynku online od maj 2016
Pomoc techniczna 9/10
Jakość serwisu 7/10
Strona mobilna 9/10
Oferta zakładów 9/10
Kursy 9/10
Promocje 9/10
Metody płatności 8/10
Ocena użytkowników
4,4 (202 ocen)