Kod Bonusowy PZBuk

Kod sprawdzony dnia 05.12.2021

0 zł 100 zł freebet bez depozytu
zamień 200 zł na 500 zł na start

100 zł freebet + 150% za pierwszą wpłatę
ocena
9,3
redakcji
kod promocyjny pzbuk
PZBuk strona główna

PZBuk ma ambitne plany związane z polskim rynkiem. Na pewno jest to jeden z powodów, dla których warto założyć konto u tego bukmachera. Szczególnie biorąc również pod uwagę informację, że nowi użytkownicy wykorzystujący promocyjny proces rejestracji traktowani są u tego bukmachera na specjalnych zasadach. Zakładając nowe konto na stronie zakładów bukmacherskich PZBuk otrzymasz pakiet zamień 200 zł na 500 zł, ale jeśli chcesz powiększyć swoje konto bonusowe już na samym starcie wystarczy, że skorzystasz z kodu promocyjnego PZBuk. Za jego sprawą na Twoim koncie zostanie aktywowana promocja freebet 10 zł oraz otrzymasz dostęp do kolejnych promocji przygotowanych przez pracowników PZBuk.

Rodzaj Bonusu Zawartość pakietu
PZBUK Kod Bonusowy: EKSTRAVIP
Za rejestrację: 600 pkt. gracza (=10 zł) bez depozytu
Bonus od wpłaty: 150% bonusu – 500 PLN
Freebet: 100 zł (60 000 pkt. gracza)
Kombodoładowanie: +15% do wygranych
Sklep gracza: Punkty wymieniane na freebety
Hit Dnia: Wyższe kursy
Min. wpłata: 1 PLN

Pakiet powitalny  w PZBuk

pzbuk gonus główny
główna promocja PZBuk

Główną promocją, która jest gotowa do wykorzystania to wpłacasz za 200 zł – grasz za 500 zł. Niektórzy mogą powiedzieć, że tego typu bonus nie należy do najbardziej atrakcyjnych na rynku i po części można się z tym zgodzić, ale należy dodać że to co czyni ten bonus wartym skorzystania to niezwykle proste warunki obrotu i wypłaty oraz wysoki procent bonusu od pierwszej wpłaty, wynoszący 150 zł. Musisz wykonać jedynie trzy kroki, żeby przenieść środki bonusowe na zwykłe konto. Po pierwsze do promocji będą dopisani użytkownicy, którzy wpłacili depozyt o wysokości co najmniej 100 zł. PZBuk przyznaje bonus powitalny do kwoty 200 zł. Wpłacając tę kwotę otrzymasz od bukmachera 300 zł. Dzieje się tak ponieważ wartość Twojej pierwszej wpłaty jest mnożona razy 1,5. Musisz o tym pamiętać, ponieważ jeśli wpłacisz np. 150 zł otrzymasz 225 zł środków bonusowych.

Darmowy zakład w PZBuk

Za rejestrację otrzymasz dodatkowo 20 000 pkt. gracza w ramach bonusu od depozytu. Możesz wymienić je następnie w sklepie na stronie bukmachera na darmowe zakłady o wartości 10 zł

Cash-out

cashout pzbuk
Cash-out bukmacherski

Ile razy miałeś taką sytuację, że Twój kupon nie wszedł w ostatniej minucie meczu, albo na kuponie wielokrotnym nie weszło Ci ostatnie spotkanie ?. Jeśli jesteś jednym ze stałych bywalców zakładów bukmacherskich to pewnie wiesz, że takie sytuacje niestety się zdarzają. Właśnie dlatego promocja cash-out jest jedną z najbardziej pożądanych i wykorzystywanych przez graczy. Usługi cash-out nie zabrakło również w serwisie PZBuk. Jak to działa ? Dzięki cash out masz możliwość wycofania się z zakładu i odzyskania części środków pieniężnych przeznaczonych na poczet swatki zakładu. Kwotę zakładu automatycznie ustala pzbuk i gracz jest na bieżąco informowany o aktualnej propozycji. Musisz pamiętać o tym, że usługa dostępna jest jedynie dla zakładów, których przewidywana wygrana jest wyższa niż wniesiona stawka. Na pewno ważną informacją będzie dla Ciebie fakt, że opisywana usługa dostępna jest również w zakładce z zakładami na żywo, więc jeśli w trakcie meczu obstawiony wynik wydaje się zagrożony to wówczas opcja cash-out wydaje się być niezwykle atrakcyjną.

Kombodoładowanie

promocje pzbuk
Zakłady wielozdarzeniowe z bonusem

Konstruowanie kuponów wielokrotnych to sport narodowy polskich graczy online. Zazwyczaj wszyscy „ładują” na swój kupon wszystkich faworytów i tym samym zwiększają łączny kurs. Z myślą o takich graczach skonstruowana jest oferta promocyjna kombodoładowanie. Za jej sprawą wygrane w zakładach wielokrotnych zostają powiększone w zależności od ilości pozycji na kuponie i tak: zakład podwójny to zysk większy o 1%, zakład potrójny 2%, 4-krotny – 3%, 5-krotny – 4%, 6 krotny – 5%, 7-10 krotny – 10% i w końcu 11-krotny i więcej to aż 15% do wygranej.

Program lojalnościowy – bonusy za aktywność

punkty w pzbuk
program partnerski

PZBuk nie zapomina również o stałych graczach i wykazując się aktywnością na swoim koncie korzystasz z szeregu benefitów. Już na samym starcie możesz uzyskać masę punków, ponieważ po udanej weryfikacji konta (podanie maila i telefonu) otrzymujesz 600 punktów lojalnościowych, następnie czeka Cię aż 1000 punktów za poprawnie zweryfikowany dokument tożsamości. Co ciekawe samo logowanie do serwisu zapewnia Ci 25 punktów bonusowych, a każde wpłacone 50 zł to 50 punktów gracza. Oprócz tego otrzymasz 100 punktów za pierwszą wypłatę, więc jak sam widzisz już po pierwszym dniu użytkowania możesz mieć na koncie 1775 punktów, które następnie masz możliwość wykorzystać na bonusy, darmowe zakłady i pozostałe niespodzianki w Sklepie Gracza.

Rejestracja konta w PZBUK

Zakładanie konta u bukmacherów jest dziecinnie proste, ale być może ta prostota usypia  czujność i niektórzy zapominają wpisać kod promocyjny PZBuk w trakcie wypełniania formularza rejestracyjnego. Co ciekawe to bynajmniej nie oznacza, że nie zostaniesz dopisany do promocji EKSTRAVIP jednak musisz kierować się naszymi wskazówkami. Jak to się dzieje, że można odebrać promocję zapominając kodu rabatowego ? Musisz pamiętać, że w takich przypadkach z pomocą przychodzą linki promocyjne. Klikając w umieszczony poniżej przycisk „zarejestruj się” zostaniesz przeniesiony do serwisu pzbuk.pl, ale przy okazji zostaniesz zapamiętany jako gracz ekskluzywny, więc wystarczy, że od razu wypełnisz formularz. A żeby to zrobić należy kliknąć zielony przycisk „zarejestruj się” znajdujący się w dolnej części ekranu. W ten sposób przeniesiesz się na pierwszą stronę Rejestracji i od tego momentu musisz przejść przez jedynie przy kroki. Pierwszym będzie wybranie nazwy użytkownika, podanie maila kontaktowego i uzupełnienie hasła, których zamierzasz logować się do serwisu. W kolejnej kroku bukmacher wymaga wpisania danych osobowych: imię, nazwisko, numer dowodu tożsamości, kod pocztowy, miasto, numer telefonu, data urodzenia, pesel. Druga strona formularza rejestracyjnego jest najbardziej istotną z punktu widzenia promocji, ponieważ właśnie w tym miejscu musisz uzupełnić pole kod bonusowy o kod EKSTRAVIP. Po wyrażeniu zgód (regulamin i przetwarzanie danych osobowych) możesz przejść dalej. Ostatni krok wymaga od Ciebie podania dziennego i miesięcznego limitu czasu gry oraz obrotu. Istnieje możliwość automatycznego ustawienia limitu, a co ważne limit możesz jeszcze zmienić po założeniu konta. Teraz jedynie musisz kliknąć przycisk „utwórz konto” i to sprawi, że zostaniesz graczem PZBuk uprawnionym do gry z bonusem powitalnym.

Miejsce na wpisanie kodu bonusowego PZBUK znajduje się na drugiej stronie formularza rejestracyjnego. To tam należy wkleić EKSTRAVIP, żeby dołączyć do bukmachera na specjalnych zasadach. Aby ułatwić cały proces przeprowadzimy Cię przez rejestrację krok po kroku. Najpierw musisz wejść na strone pzbuk.pl. Najszybciej możesz to zrobić przez naszą stronę. Wystarczy, że klikniesz w znajdujący się poniżej przycisk, który bezpośrednio zaprowadzi Cię do bukmachera. Znajdując się w serwisie tego bukmachera na pewno rzuci Ci się w oczy zielony przycisk „zarejestruj się”, umieszczony w dolnej części ekranu. W pierwszym kroku należy podać nazwę użytkownika, która będziesz chciał się posługiwać w serwisie, następnie adres email oraz hasło, którym będziesz logował się na swoje konto bukmacherskie. W dalszej części powinieneś uzupełnić formularz o następujące dane: imię, nazwisko, numer dowodu tożsamości, kod pocztowy, miasto, numer telefonu, data urodzenia, pesel. Na końcu drugiego kroku znajduje się najistotniejszy punkt dotyczący właśnie kodu promocyjnego. Wpisz lub wklej kod EKSTRAVIP, żeby uruchomić promocję. Następnie zaznacz zgody na przetwarzanie danych osobowych celem rejestracji konta oraz oświadczenie, że zapoznałeś się z regulaminem. Dopiero po wykonaniu tych czynności możesz przejść dalej klikając zielony przycisk „kontynuuj”. Ostatni etap rejestracji dotyczy odpowiedzialnej gry. Bukmacher wymaga, żebyś ustawił miesięczny i dzienny limit czasy oraz limit obrotu. Teraz wystarczy, że klikniesz „utwórz konto” i dzięki temu staniesz się graczem pzbuk uprawnionym do odbioru wyższego bonusu powitalnego.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie mam wpisać kod promocyjny PZBUK ?

Odpowiedź: Miejsce na kod promocyjny wyznaczone zostało na drugiej stronie formularza rejestracyjnego. To właśnie w tam powinieneś wpisać lub wkleić nasz kod promocyjny EKSTRAVIP.

Czy skorzystanie z kody bonusowego jest płatne ?

Odpowiedź: Absolutnie nie ponosisz żadnych kosztów związanych z wykorzystaniem kodu bonusowego. Być może w przyszłości zakłady wzajemne wprowadzą płatne konta premium, ale w tej chwili możesz się cieszyć grą na specjalnych zasadach bezpłatnie.

Dlaczego bukmacherzy stosują kody promocyjne ? W jaki sposób im się to opłaca ?.

Odpowiedź: Wbrew pozorom odpowiedź na to pytanie jest proste. Bukmacherzy szukają nowych użytkowników, którzy lojalnie będą korzystali z serwisów. Wyższe jest prawdopodobieństwo pozostania stałym graczem danego bukmachera jeśli potraktuje Cię już na samym starcie na ekskluzywnych warunkach. Dlatego kody bonusowe są darmowe, a promocje w nich wyższe.

Ile razy mogę skorzystać z kodu EKSTRAVIP ?

Odpowiedź: Jeden użytkownik tylko raz może skorzystać z kodu, ponieważ regulaminy bukmacherów zabraniają posiadania dwóch kont jednocześnie. Oczywiście jeśli ktoś z Twojej rodziny bądź znajomych również obstawia to może założyć konto wykorzystując powyższy kod, ale tak jak powiedzieliśmy wcześniej, obowiązuje zasada: jeden użytkownik – jeden kod.

Czy mogę od razu wypłacić środki bonusowe ?

Odpowiedź: Niestety nie ma takiej możliwości. Już na samym początku wspominamy o wymaganiach jakie stawia PZBuk przed użytkownikami. Każdy bukmacher operujący na naszym rynku konstruuje zasady wypłaty bonusu. Akurat w przypadku PZBuk nie są one wygórowane, więc szansa jest większa niż jakbyś miał np. obrócić bonus 5-krotnie po kursie 2.00.

Oferta zakładów PZBUK

Na stronie znajdziemy wszystkie najważniejsze i najbardziej popularne sporty wśród polskich typerów. Naszym zdaniem użytkownicy nie powinni być rozczarowani tym co mogą znaleźć w serwisie, a znajdą tam m.in.:

 • Piłkę nożną
 • Koszykówkę
 • Tenis
 • Futbol Amerykański
 • Hokej na lodzie
 • Siatkówkę
 • Baseball
 • Boks
 • MMA
 • Piłkę ręczną
 • E-sport
 • Sporty motorowe
 • Futbol AU
 • Badminton
 • Krykiet
 • Kolarstwo
 • Rzutki
 • Hurling
 • Netbal
 • Rugby League
 • Snooker 
 • Żużel
 • Surfing
 • Tenis stołowy
 • Zakłady specjalne (wybory, tv shows)

W tym miejscu należy podkreślić, że szczególnie zakładka zakłady specjalne wyróżnia się na tle konkurencji. Mówimy oczywiście o dostępnych wydarzeniach. Z własnych obserwacji zauważyliśmy, że pod tym względem PZBuk udostępnia najwcześniej udostępnia najciekawsze wydarzenia np. wybory w stanach zjednoczonych, eurowizja etc. Całkiem solidnie wygląda oferta rynków bukmacherskich na poszczególne mecze. Na przykład w przypadku Ligi Mistrzów użytkownicy mają dostęp do obstawienia ponad 160 różnych zdarzeń w tym niektóre szczegółowo związane są w wybranymi graczami np. Leo Messi powyżej 0,5 asyst; Messi bezpośrednio z rzutu wolnego; z poza pola karnego; głową; w poprzeczkę. Tak więc na pewno znajdziesz nie tylko podstawowe zakłady, ale również takie, które posiadają wysoki kurs i wprowadzają do kuponów dreszczyk emocji.

PZBuk stara się również wejść na rynek zakładów związanych z e-sportem, ale na razie są to niemrawe początki. Co prawda znajdziemy specjalną kategorię „e-sport”, ale w tej chwili brakuje np. wyszukiwarki wydarzeń według gier. Użytkownik ma jedynie możliwość obstawiania wybranych meczów danego dnia lub wybrania najpopularniejszych wydarzeń. Doceniamy starania o typerów e-sportowych, ale na dzień dzisiejszy obecna oferta to za mało.

PZBuk obstawianie live

Obstawianie live to w obecnych czasach obowiązkowa pozycja, dlatego też nie dziwi fakt, że znajdziemy tę użyteczność na stronie pzbuk.pl. Jednak podobnie jak w przypadku zakładki z e-sportami pozostaje wiele do poprawy. Po pierwsze strona główna live bettingu jest naszym zdaniem nieczytelna. Druga sprawa dotyczy live match trackera, który nie jest tak łatwo znaleźć. Oczywiście jeśli już się to zrobi to działa bez zarzutu, ale oczekiwalibyśmy bardziej przejrzystego serwisu. Nie zabrakło również statystyk widocznych w prawej części ekranu. 

Aplikacja mobilna PZBuk

Niestety na tę chwilę zakłady bukmacherskie pzbuk nie zdecydowały się na uruchomienie własnej aplikacji bukmacherskiej. Jeśli ta sytuacja nie ulegnie zmianie to będziemy mocno zdziwieni, ponieważ coraz więcej osób wchodzi na strony bukmacherskie przez smartforny, więc aplikacja mobilna stanie się podstawowym narzędziem bukmacherów. Ten brak odczuwalny jest szczególnie przy obstawianiu live, bo w trakcie oglądania meczu wystarczyłoby wyciągnąć komórkę i postawić zakład, a jesteśmy przekonani, że nikt nie będzie tego robił przez stronę. W tym miejscu oczywiście musimy wspomnieć o tym, że strona pzbuk.pl jest całkowicie dostosowana do urządzeń mobilnych i pod tym względem jest jedynym tego typu serwisem. Jeśli lubisz grać w bukmacherów przez aplikację mobilną to w tej chwili najlepiej ocenianą jest aplikacja fortuny. Polecamy również sprawdzić ofertę kodu promocyjnego Totalbet.

Metody płatności

To kolejna działka, w której prosi się o więcej. W chwili obecnej te zakłady wzajemne online dysponują pięcioma metodami wpłat oraz dwiema metodami wypłat. Aby dokonać depozytu należy zalogować się na swoje konto, wejść w zakładkę moje konto, która znajduje się w prawym górnym rogu, a następnie wybrać opcję wpłata w dalszej kolejności postępując zgodnie z instrukcjami wybranego systemu płatności. 

Użytkownik ma do wyboru następujące platformy płatnicze: Przelewy24, dotpay, mastercard i visa (dostępne przez dotpay) oraz blik. Zadziwiający jest fakt, że minimalna kwota wpłaty wynosi 22 złote. Plusem jednak jest fakt, że kwota zasilenia pojawia się na Twoim koncie już po minucie i że bank ani bukmacher nie pobierają przy tej okazji żadnej prowizji.

Wypłaty działają w podobny sposób, ale możesz być rozczarowany, ponieważ zajmują więcej czasu. Możesz skorzystać z platformy przelewy24 oraz dotpay. Minimalna kwota transakcji to 5 zł, ale już czas potrzebny do pełnej realizacji przelewu na Twoje konto może wynieść nawet 24 h, a w ekstremalnych przypadkach nawet 7 dni.

Obsługa klienta PZBUK

Wybierając opcję Punkt Obsługi Klienta zostaniesz przeniesiony na specjalną podstronę, na której masz możliwość wyboru trzech sposobów komunikacji z bukmacherem. Pierwszą z nich jest czat i oczywiście jest to najczęściej wybierana opcja. Z doświadczenia możemy powiedzieć, że konsultanci PZBUK działają sprawnie i znają się na rzeczy. Drugi sposób to FAQ podzielony na 4 kategorie: bonus, moje konto, odpowiedzialna gra i zakłady. Ostatnią opcją jest e-mail, którego możesz wysłać bezpośrednio ze strony punktu obsługi klienta. Wystarczy, że podasz swoje imię, nazwisko i adres, na który chcesz otrzymać odpowiedź. 

Podsumowanie i ocena.

PZBuk jest stosunkowo młodym bukmacherem, więc wciąż szuka nowych użytkowników. Dla graczy to najlepsza możliwość do skorzystania z promocji powitalnych, ponieważ bukmacherowi zależy na przyciągnięciu jak największej liczby typerów. Początek funkcjonowania serwisów bukmacherskich to zazwyczaj świetna okazja do wypróbowania oferty tym bardziej, że akurat u tego bukmachera masz jeszcze ciekawie skonstruowany program lojalnościowy. My zachęcamy przede wszystkim do dołączenia do gry na specjalnych zasadach za sprawą kodu promocyjnego PZBuk, ponieważ wpisując w odpowiednie pole podczas rejestracji hasła EKSTRAVIP otrzymasz bonus wyższy od standardowego co przy obecnym poziomie może przynieść niezłą zabawę na samym starcie. PZBuk ma jeszcze klika rzeczy do poprawy w niektórych aspektach funkcjonowania serwisu, ale wierzymy, że akurat ta ekipa będzie stale się rozwijać i w przyszłości zobaczymy porządną aplikację bukmacherską i nieco lepsze zakłady na żywo.


Kupon ważny do:
31.12.2021
 • Zostało 27 dni
 • Pozostało kuponów: 98
 • Czas rejestracji: 3 min
Ocena redakcji
9,3

O bukmacherze

Przejdź do strony bukmachera
Na rynku online od maj 2016
Pomoc techniczna 9/10
Jakość serwisu 8/10
Strona mobilna 7/10
Oferta zakładów 9/10
Kursy 10/10
Promocje 7/10
Metody płatności 8/10
Ocena użytkowników
4,4 (234 ocen)