kod bonusowy etoto

Kod sprawdzony dnia 19.01.2022

Bonus 200% do 200 zł od depozytu

200% do 200 złotych od depozytu
ocena
9,2
redakcji
etoto kod promocyjny
Strona główna etoto

Chyba każdy kojarzy bukmachera etoto z jego zakrojonych na szeroką skalę akcji. Uruchomienie kampanii z udziałem Mateusza Borka, Tomasza Hajto, Romana Kołtonia, Tomasza Smokowskiego i Michała Pola okazało się strzałem w dziesiątkę. Szczególnie wykorzystanie ambasadorów marki w tworzeniu filmików na youtube zwiększyło rozpoznawalność marki. Jednak nie można zapominać o głównym profilu firmy, a tym są przede wszystkim zakłady bukmacherskie. Czy da się zarejestrować konto u tego bukmachera z wykorzystaniem kodu promocyjnego etoto ? Jak wygląda oferta etoto na tle konkurencji ? Czy warto stawiać tu zakłady z wykorzystaniem aplikacji mobilnej ? Jakie kursy znajdziesz na stronie tych zakładów wzajemnych ? Na te i na pozostałe pytania postaramy się znaleźć odpowiedź w poniższym artykule.

Pakiet powitalny z kodem promocyjnym etoto

Rodzaj Bonusu Zawartość pakietu
ETOTO kod bonusowy: ETOTOVIP
Bonus od 1. wpłaty: 200% do 200 PLN
Cashout: Wcześniejsza wypłata wygranych
Min. wpłata: 1 PLN

Łącznie na start masz możliwość odebrać aż 200 zł i skład pakietu wchodzą aż trzy bonusy dla nowych graczy. Nie jest to najwyższa oferta dostępna na polskim rynku, ale na pewno jest na tyle atrakcyjna, że osobom, które jeszcze nie posiadają tutaj konta rekomendujemy utworzenie i rozpoczęcie gry w tych zakładach bukmacherskich. 

etoto bonus
Instrukcja bonusu etoto

Bonus bez depozytu 20 zł

Już w pierwszych chwilach na portalu etoto otrzymasz bonus bez depozytu w wysokości 20 zł. Aby uruchomić tę promocję musisz zaakceptować komunikat, który wyskoczy na Twoim pulpicie zaraz po zarejestrowaniu nowego konta. Pełna kwota premii zostanie uruchomiona na koncie w momencie przesłania skanu dowodu tożsamości i po pozytywnej weryfikacji. Zazwyczaj zajmuje to kilka minut i są to standardowe procedury. Bonus bez depozytu 20 zł znajdziesz w zakładce Freebety oraz Bonusy: Informacje.

Bonus od wpłaty do 1000 zł

Pierwszą część pakiety stanowi bonus od depozytu i podzielony on został na dwie części: 200% bonus do 100 zł od pierwszego zasilenia konta i 100% do 900 zł od drugiego depozytu. Co to oznacza w praktyce ? Zabieramy się za tłumaczenie. To popularna forma promocji, więc zazwyczaj nie ma problemu z jej zrozumieniem i jest niezwykle proste. Bukmacherzy zazwyczaj kuszą wysokimi kwotami bonusu, ale wiąże się to z wysokim pierwszym depozytem. Tym czym wyróżnia się promocja etoto jest możliwość zdeponowania niskiej sumy, a w zamian otrzymasz dwa razy więcej. Wszystko za sprawą promocji 200% do 100 zł, oznacza to że jeśli wpłacisz 50 zł otrzymasz 100 zł. Minimalna kwota pierwszego depozytu wynosi 1 zł (w przypadku takiej wpłaty na konto bonusowe wpłynie 2 zł), więc chcąc skorzystać z najwyższej premii wpłać 50 zł. Ale to nie wszystkie możliwości z jakie możesz odebrać na starcie. Drugie doładowanie konta również jest premiowane. Tym razem otrzymujesz w środkach bonusowych równowartość drugiej wpłaty, a maksymalny kwota jaką możesz w ten sposób otrzymać wynosi 900 zł. 

20 zł przy drugim depozycie 

W tym momencie powinieneś się skupić, ponieważ drugi freebet zostaje przyznany w szczególnym momencie, czyli w czasie dokonywania drugiego depozytu. Pewnie zastanawiasz się czy to nie wyklucza Cię z uczestnictwa w promocji 100% do 900 zł. Nie, promocje nie wpływają na siebie, więc w ten sposób drugi depozyt daje Ci możliwość zdobycie 920 zł bonusu. Jednak dwa punkty regulaminu wymagają szczególnej uwagi. Po pierwsze, żeby być dopisanym do promocji należy zdeponować kwotę większą bądź równą 40 zł. Drugi punkt dotyczy wykorzystania bonusu. Freebet 20 zł za drugi depozyt dostępny jest tylko na urządzeniu mobilnym, czyli musisz ściągnąć aplikację działającą na urządzeniach z systemami iOS lub Android.

Pozostałe promocje w etoto

Etoto nie zostawia użytkowników jedynie z bonusami powitalnymi. U tego bukmachera bardzo często można trafić na akcje związane z konkretnymi wydarzeniami lub też z konkretnymi zakładami ?. Przykładem może być WeekendoGranie, w którym za obstawienie co najmniej 3 zakładów (każdy za minimalnie 50 zł) otrzymasz 25 zł w środkach bonusowych niezależnie od wyniku. Do promocji kwalifikują się zakłady z minimalną stawką 50 zł, minimalnym kursem 1,50, lub też jeśli jest zakład wielokrotny to kurs każdego pojedynczego wydarzenia musi wynieść przynajmniej 1,20. Co jeszcze znajdziesz ? Top wydrzenia z freebetem 50 zł, e-granie na esporty ze zwrotem stawki itp.

Rejestracja konta w etoto

freebety w etoto
Twarze etoto

Przechodzimy do najważniejszej części, czyli do odpowiedzi na pytanie jak zarejestrować się u tego bukmachera wykorzystując kod bonusowy etoto ? Oczywiście najpierw należy przejść na stronę główną i można to zrobić na dwa sposoby, z czego drugi – który za chwilę opiszemy – jest przez nas rekomendowany ze względu na specjalny link promocyjny, który czasami zastępuje kod promocyjny etoto. Oczywiście najbardziej banalnym sposobem na przejście jest po prostu wpisanie etoto.pl w okno przeglądarki, a ten drugi to kliknięcie w baner – odbierz bonus – który umieściliśmy w tym artykule. Za jego sprawą trafisz bezpośrednio na stronę rejestracyjną etoto, a dokładnie na przygotowaną przez bukmachera podstronę, na której wymienione są wszystkie bonusy, które zostaną aktywowane na Twoim koncie pod wpisaniu kodu ETOTOVIP. Kliknij w czerwony przycisk „zarejestruj się”, który znajduje się pośrodku ekranu, a dla kibiców piłki nożnej i boksu powinniśmy napisać „który znajduje się pod Mateuszem Borkiem”. Po wykonaniu tej czynności zauważysz, że formularz rejestracyjny skłąda się z trzech etapów. W pierwszym należy podać dane osobowe: płeć, imię, nazwisko, dzień, miesiąc i rok urodzenia oraz email kontaktowy. Po spełnieniu wymagań kliknij w przycisk „następna”. Teraz zaczyna się drugi stopień rejestracji, w którym wypełniasz dane kontaktowe: obywatelstwo, państwo urodzenia, PESEL, podajesz serie i numer wybranego przez Ciebie dowodu tożsamości (paszport lub dowód osobisty), datę jego ważności, numer telefonu, adres z miastem i kodem pocztowym. Teraz kliknij w przycisk „następna” i przejdź do ostatniego kroku formularza rejestracyjnego, w którym podasz dane, którymi będziesz logował się do konta i przede wszystkim wpiszesz kod promocyjny etoto ETOTOVIP. Nie zapomnij podać dziennych i miesięcznych limitów na grę. Wymaga tego polskie prawo, a dzieje się tak, żeby zapobiec uzależnieniom graczy korzystających z serwisów bukmacherskich w Polsce. Nie zapomnij wpisać kodów kodu captcha, który potwierdza, ze formularz nie został wypełniony przez robota. Ostatnim krokiem jest zaakceptowanie oświadczeń. Pierwsze mówiące o używaniu Twoich danych kontaktowych do informowania o akcjach promocyjnych możesz pominąć jeśli nie chcesz otrzymywać od bukmachera informacji na maila. Pozostałe dwa musisz zaakceptować, ponieważ zaznaczając je potwierdzasz swój wiek, oświadczasz, że nie masz nałożonego zakazu gry w punktach bukmacherskich i że środki którymi obracasz nie pochodzą z nielegalnych źródeł. Następnie wyraź zgodę na przetwarzania Twoich danych osobowych w celach związanych z działalnością spółki.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie mam wpisać kod promocyjny Etoto ?

Odpowiedź: Miejsce na kod promocyjny znajduje się na trzeciej stronie formularza rejestracyjnego, w polu kod bonusowy, które znajduje się mniej więcej w połowie strony.

Czy skorzystanie z kody bonusowego jest płatne ?

Odpowiedź: Założenie oraz prowadzenie konta jest całkowicie darmowe, podobnie rzecz ma się z wykorzystaniem kodu promocyjnego ETOTOVIP. Bukmacher nigdy nie pobiera od Ciebie opłat. Jedynie zyskuje w przypadku, w którym Twoje zakłady są nietrafione i na tym zarabia, więc nie musi szukać dodatkowego sposobu zwiększania przychodów.

Z której promocji mogę skorzystać po wpisaniu kodu promocyjnego ETOTOVIP ?

Odpowiedź: Ze wszystkich czterech powitalnych, czyli z bonusu bez depozytu 20 zł, bonusu od pierwszej wpłaty 200% do 100 zł, z premii od drugiej wpłaty 100% do 900 zł i automatycznie z promocji 20 zł freebetu na urządzenia mobilne jeśli wartość drugiego depozytu będzie równa lub wyższa niż 40 zł. Oprócz tego zyskujesz dostęp do wszystkich cyklicznych i specjalnych promocji zaproponowanych przez zakłady bukmacherskie etoto.

Dlaczego bukmacherzy stosują kody promocyjne ? W jaki sposób im się to opłaca ?.

Odpowiedź: Wiele firm – nie tylko z branży bukmacherskiej – stosuje tego typu kody, żeby przyciągnąć do siebie jak największą liczbę użytkowników, którzy w przyszłości mogą stać się stałymi graczami. Promocje zapewnione dzięki kodom promocyjnym zazwyczaj są wyższe od standardowych i dzięki temu użytkownicy czują się zobligowani do stawiania kuponów u danego bukmachera.

Ile razy mogę skorzystać z kodu ETOTOVIP ?

Odpowiedź: Kod bonusowy etoto może być użyty do dnia końca obowiązywania promocji, ale można z niego skorzystać tylko raz, czyli podczas zakładania swojego prywatnego konta w danym serwisie bukmacherskim online. Jeśli jednak ktoś z Twoich znajomych chce zacząć grać w tych zakładach wzajemnych może skorzystać z tego samego kodu. Ograniczenie jest tylko takie, że jeden użytkownik może posiadać jedno konto.

Czy mogę od razu wypłacić środki bonusowe ?

Odpowiedź: Wykorzystanie środków bonusowych nie jest oczywiście takie proste jakby się mogło wydawać. Mnogość prezentów od etoto zwiększa jednak szansę zamieniania ich w realną gotówkę, z której będziesz mógł korzystać. Po pierwsze musisz pamiętać lub sobie zapisać, że na postawienie zakładów z bonusów masz 30 dni. Możesz to zrobić na zdarzeniach z kursem minimalnym 2,20 lub z wielokrotnym min. 2,20 (min. 1,30 każde wydarzenia na kuponie). Najważniejszym punktem regulaminu wypłaty jest jednak ten mówiący, że możesz skorzystać z tych środków dopiero w momencie, w którym postawisz zakłady za sumę czterokrotności wpłaty i bonusu.

Oferta zakładów w Etoto

Zaczniemy od tego, że etoto jest stosunkowo dobrym bukmacherem pod względem oferowanych kursów. Zmieniło się to na początku 2019 roku kiedy zdecydowanej poprawie uległa polityka związana z prowizją na zakłady. W ofercie sportowej użytkownik może wybierać spośród wszystkich najważniejszych dyscyplin, czyli:

 • piłka nożna
 • Tenis
 • Koszykówka
 • Siatkówka
 • Piłka ręczna
 • Hokej
 • Żużel
 • E-sport
 • Badminton
 • Baseball
 • Boks
 • Dart
 • Futbol amerykański
 • Futsal
 • Futbol australijski
 • Futbol gaelicki
 • Gold
 • Hurling
 • Kolarstwo
 • Krykiet
 • MMA
 • Netball
 • Piłka wodna
 • Rugby
 • Rugby League
 • Siatkówka plażona
 • Snooker
 • Bilard
 • Sporty motorowe
 • Tenis stołowy

Jak widzimy jest to stosunkowo szeroka oferta rynków, ale musimy być szczerzy i przyznać, że w tej chwili konkurencja wygląda nie tylko w tej dziedzinie nieco lepiej. Przykładem może być największy polski bukmacher, dodatkowo kod promocyjny STS to pakiet atrakcyjnych bonusów gotowych do wykorzystania.

Zakłady na żywo

W dzisiejszych czasach są dwa elementy, na które branża bukmacherska kładzie duży nacisk: zakłady na żywo oraz aplikacje mobilne. Nie mogło więc zabraknąć obu tych elementów na stronie etoto, w tym akapicie skupimy się na zakładach live. Zacznijmy od tego, że bukmacher ma w tym obszarze wiele do poprawy. Brakuje przede wszystkim porządnego live match trackera, a przede wszystkim nie ma streamów online. Na tle konkurencji etoto nie wyróżnia się w tym aspekcie i ma jeszcze wiele do poprawy. Co nie zmienia faktu, że możesz obstawiać przede wszystkim najważniejsze wydarzenia piłkarskie i tenisowe w systemie live.

Aplikacja mobilna etoto

Drugi depozyt wyższy bądź równy 40 zł powoduje, że otrzymujesz freebet w wysokości 20 zł do wykorzystania w aplikacji mobilnej. Możesz ją ściągnąć zarówno w appstore na iphone i ipada jak i na telefony z systemem Android. Ogólnie aplikacja nie cieszy się przychylnością użytkowników i to jest bardzo łagodnie napisane. Sprawdziliśmy opinie użytkowników na AppStore i najczęściej pojawiającym się zarzutem jest fakt, że aplikacja bardzo często się zawiesza, a w skrajnych przypadkach z niewiadomych przyczyn wylogowuje użytkownika. O tym jak wiele do poprawy w tym zakresie mają zakłady bukmacherskie etoto niech przemówi ocena użytkowników urządzeń apple: 1,8/5. Nie chcemy więcej dodawać i pogrążać etoto. Po prostu czas na głębokie zmiany w zakresie zakładów live i mobile.

Zakłady na esport

W panelu znajdziemy również zakłady na e-sport. Zyskująca coraz więcej zwolenników dyscyplina od kilku lat poważnie reprezentowana jest w etoto. Dowodem na to jak bardzo e-sporty liczą się dla bukmacherów jest między innymi fakt, że np. STS – największa polska firma bukmacherska sponsoruje kilka teamów e-sportowych, a także posiada specjalną zakładkę poświęconą jedynie zakładom na CS, LoL, DOTĘ itp. No i tu przechodzimy płynnie do etoto i uważamy, że to kolejny element, który wymaga poważnego dopracowania. Nic więcej nie napiszemy, bo jeśli jesteś fanem 

Metody płatności w Etoto

W tej sekcji oferta etoto wygląda solidnie. Na pewno dużym plusem jest udostępnienie skrilla i netellera, czyli popularnych wśród typerów portfeli internetowych. Co ciekawe w pozostałych legalnych zakładach bukmacherskich rzadko można spotkać ofertę uwzględniającą te dwie platformy płatności. Na pewno ucieszą się również użytkownicy blika, bo z niego również można skorzystać w przypadku etoto. Oprócz tego o bezpieczeństwo przelewów dbają Przelewy24. Wpłat można dokonywać również za pomocą kart visa i mastercard. Minimalna kwota wpłaty wynosi 1 zł, a w przypadku wypłat nie ustanowiono takiej bariery. Czes oczekiwania na wypłatę zależy zazwyczaj od banku, w którym masz konto. Zazwyczaj cały proces zajmuje jeden dzień roboczy. Jeśli zlecisz wypłatę w godzinach porannych to możesz spodziewać się jej jeszcze tego samego dnia. Ostatnia ważna informacja dotyczy tego, które środki możesz wypłacić. Te znajdujące się w pozycji „saldo” dostępne są do wypłaty natomiast „saldo całkowite” obejmuje środki rzeczywista i środki bonusowe, które podlegają warunkom wypłaty. 

Obsługa klienta Etoto

Pomoc to zakładka, której powinieneś używać w przypadku jakichkolwiek pytań, skarg czy wątpliwości. Preferowanym i najszybszym sposobem kontaktu z bukmacherem jest okno czatu, które permanentnie znajduje się w prawej dolnej części ekranu. Po kliknięciu w ikonę komunikatora wystarczy wybrać interesujący nas temat, a następnie na bieżąco wyjaśnić palące nas kwestie z konsultantem. Z czatu możesz korzystać codziennie w godzinach od 9:00 do 22:00. W razie innych pytań zawsze możesz skontaktować się z bukmacherem za pośrednictwem maila : pomoc@etoto.pl. Zespół pracujący nad ofertą etoto przygotował również krótki FAQ, a także udostępnił poradnik ABC, w którym prowadzi przez meandry zakładów bukmacherskich.

Podsumowanie i ocena oferty etoto kod promocyjny

Ostatnie dwa lata funkcjonowania etoto wiązały się z szerokimi zmianami. Szczerze mówiąc jeszcze w 2017 roku nikt nie powiedziałby, że tego bukmachera może promować jakakolwiek znana twarz. Ale ciężką pracą udało się umocnić wizerunek marki na rynku. Wielkie pochwały powinny powędrować za działalność w social mediach, bo quiz pod napięciem czy head to head to programy, które plasują się w czołówce odtworzeń na youtube. Jednak kręgosłupem powinna być oferta bukmacherska, a oprócz bardzo dobrych kursów reszta wymaga solidnej poprawy. Przede wszystkim aplikacja mobilna i zakłady live to części, które w tej chwili kuleją. Jednak oferta bonusowa i kod rejestracyjny etoto sprawiają, że warto założyć konto i odebrać de facto aż cztery bonusy: bonus bez depozytu 20 zł, 200% do 100 zł od pierwszej wpłaty, 100% do 900 zł od drugiej wpłaty i 20 zł freebetu.


Kupon ważny do:
31.01.2022
 • Zostało 12 dni
 • Pozostało kuponów: 73
 • Czas rejestracji: 7 minut
Ocena redakcji
9,2

O bukmacherze

Przejdź do strony bukmachera
Na rynku online od 2014
Pomoc techniczna 7/10
Jakość serwisu 7/10
Strona mobilna 8/10
Oferta zakładów 7/10
Kursy 7/10
Promocje 6/10
Metody płatności 8/10
Ocena użytkowników
4,4 (134 ocen)